1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fsd 2.2 dwie ścieżki do gier - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez benq9393, Listopad 1, 2012.

1. benq9393

benq9393 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam problem z ustaleniem ścieżek w FSD, gdy mam jedną ścieżkę do gier na HDD od XBOX'a to wszystko jest OK, lecz gdy dodam drugą ścieżkę do gier które mam na dysku przenośnym pod USB to FSD zaczyna się wysypywać, jeśli dam żeby mimo to kontynuować to w bibliotece gier poprawne są tylko gry z dysku od XBOX'a a te z dysku pod USB nie działają i mają nazwy takie jak foldery w których się znajdują, tzn. np wrzuce BF3 do folderu "AAA" to w bibliotece mam grę "AAA" do której ściąga mi okładki itp z BF3 ale jak próbuje ją odpalić to wywala komunikat, żebym jeszcze raz ściągnął grę i wychodzi do normalnego dasha, nie wiem o co chodzi dlatego proszę o pomoc, z góry dzięki.

Wczytywanie...

Poleć forum