FSD 3 i dysk wewnętrzny - pytania

Gr@ju

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

po nieudanych próbach formatowania dysku 2'5 cala postanowiłem wpiąć go do konsoli i używać jako wew.

Wszystko ładnie działa - powiedzcie mi:
1) gdzie mam wrzucać gry? bezpośrednio do głównego katalogu HDD1? czy mam tam zrobić jakieś podfoldery i tam je wrzucać?
2) do folderu OnBoardMU:\content\00...00 wrzuciłem 3 xbla aby je trzymać na hdd to muszę zrobić taką samą ścieżkę? tzn HDD1:\content\00...00\ i tu wrzucać xbla?
3) we wbudowanej pamięci mam 3 xbla jednak fsd widzi tylko jedną a oryginalny dash wszystkie. W fsd utworzyłem ścieżkę OnBoardMU:\content\ skanowanie do 2 podfolderów (jednocześnie stworzyła mi sie ścieżka sysEXT:\content\) wtf? mogę to usunąć?

pozdrawiam
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
1) Zrób sobie katalog w którym będziesz trzymał gry np. Hdd:\Gry a następnie w FSD ustaw go niego ścieżkę
2) Nie musisz, możesz sobie również zrobić oddzielny katalog np. Hdd:\XBLA.
 

Gr@ju

Użytkownik
Użytkownik
a czy komuś z was FSD zawiesza sie przy jakiejkolwiek operacji na plikach w menager files? tzn kopiowanie, przenoszenie itp
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mi nigdy się do tej pory nie zdarzyło. Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną.
 

Gr@ju

Użytkownik
Użytkownik
jak to zrobić? :)
 

Gr@ju

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki. Jednak wyczyszczenie danych nic nie pomogło
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mianowicie jak to wygląda, kopiujesz coś i zawiesza się cała konsola czy tylko drobne "lagi" ?
 

Gr@ju

Użytkownik
Użytkownik
zawiesza się i nic nie mogę zrobić. Muszę poprzez przycisk Guide wybrać "interfejs główny konsoli" aby się dostać do FSD
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Spróbuj może zrobić reinstall FSD.
http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/
Punkt 2.5.
Dziwna sprawa.. a zawiesza się w losowym momencie czy mniej więcej stałym np. po 200mb skopiowania czegoś.
 

Gr@ju

Użytkownik
Użytkownik
zawiesza się po skończonej operacji.

Czyli jak wrzucę ściągniętą paczkę na z pkt 2.1 na pena to konsola odpali FSD z pendriva, tak?
 

Do góry Bottom