1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FSD 3 + NFS MW = Zacinanie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez suuper, Grudzień 29, 2014.

1. suuper

suuper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie. Jest to mój pierwszy post więc chciałem się przedstawić, mam na imię Paweł, od 2 tygodni szczęśliwy posiadacz x360 z rgh.

A teraz chciałem zadać pytanie i opisać mój problem. Problem tyczy się tylko gry, która jest w temacie, ale od początku.

Kupiłem sobie konsole z narzeczoną XBOX 360 E bez dysku.
    Podpiąłem na USB dysk 500gb i na niego wrzucam gry. Do tego z tego dysku zarezerwowałem 32gb na pamięć konsoli i wrzuciłem pliczek do odpalania FSD. Wszystko działało bez zarzutu właściwie do soboty. Kiedy grałem w NFS MW konsola zacięła się totalnie przy wyborze samochodu więc po ponownym włączeniu dograłem tym samochodem co miałem i gra poszła dalej. Dzisiaj chciałem zagrać z panną wyścig we dwoje, ale konsola po każdym kliknięciu w Quick Race ścina się i nie chce działać dalej. Każda inna gra działa, nie spotkałem się jeszcze z czymś takim, ale że jestem laikiem jeśli chodzi o konsolę to trochę się martwię. Może moje podzielenie dysku to zły pomysł.

Proszę o odpowiedź i wyrozumiałość.
    Pozdrawiam!

A jeszcze dodam, żeby ktoś nie pisał na marne. Podpiąłem pendrive, przeformatowałem na pamięć Xboxa i utworzyłem na nim profil, potem za pomocą programu Horizon przerzuciłem save z dysku na pendrive ze zmienionym profilem, ale niestety nie pomogło.

Wyścigi w trybie kariery działają, ale tutaj chodzi o przyjemność gry z narzeczoną :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1105
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Stestuj ten dysk w hdtune na pc ... może uszkodzony

Wgl to sformatuj go do fat32 w "formatgui" na PC i wrzuć dopiero giery.
    Na stany gier i ewentualny content z gier lepiej pen'a jakiegoś sobie załatw i sformatuj pod NXE.

4. suuper

suuper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie tak chciałem zrobić, ale nie mam penka 32gb, tylko 16, a jak wrzuci się content z GTA V to już jest 8gb, a nie mam pojęcia szczerze mówiąc czy taki 16 gb wystarczy.
    Dysk nie ma błędów, formatowany formatgui.

I jeszcze jedno, jak tak konsola się zetnie to jak najlepiej ją wyłączyć? Bo ani przycisk na konsoli nie działa (nie reaguje), ani pady. Można tak brutalnie pozbawić ją zasilania?

Wczytywanie...

Poleć forum