1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FSD 3 v775 problem z nazwami plików i katalogów via FTP

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mayerboss, Październik 6, 2013.

1. mayerboss

mayerboss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zaktualizowałem ostatnio FSD do wersji 775 wszystko przebiegło pomyślnie ale odkryłem błąd
    po zalogowaniu się do ftp, nazwy katalogów i plików posiadają sufiks ( przedrostek ) z daty (chyba ostatniej edycji ) np: 'Paz 01 2013 fsd775'

Niestety ten stan uniemożliwia wejście do katalogu ani edycji plików, na tym drugim mi najbardziej zależy bo przeglądać katalogi mogę po przez ręczne wpisanie ścieżki.

Czy ktoś się spotkał z takim problemem i wie jak się go pozbyć ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Mam to samo.
    Może ktoś coś poradzi, bo za chiny na najnowszym FSD nie mogę nic przesłać fillezillą.
    Na razie do przesyłania gier po ftp używam po prostu starego FSD który uruchamiam menadżerem plików.

pozdro

4. mayerboss

mayerboss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak widać tylko my mamy takowy problem, ciekawe.

5. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Niom to poczekamy na jakąś aktualke może pomoże ;)

Pozdro !

6. yacolek

yacolek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. Trafiłem na ten temat mając identyczny problem. Być może to wina spolszczonego skina i polskiego języka w konsoli? Mniejsza z tym. Polecam skorzystać z połączenia przez sambę (SMB) - czyli przez 'otoczenie sieciowe'. Wystarczy poprawnie skonfigurować i też będzie dobrze działać - przy tym połączeniu ów problem nie występuje ;)

edycja: Odkryłem u siebie, gdzie był błąd. Miałem przez 'magika' robiony dopiero dzisiaj RGH i jestem w tym nowy. Człowiek ów wgrał mi najnowszy FSD i ustawił wszystko na język polski (nie mam problemów z angielskim, widocznie jego klienci mieli). W folderze z FSD miałem dwa pliki wykonywalne : default.xex i Polish.xex
    Do bootowania wybrany był Polish.xex - spolszcza to napisy podczas startu FS, dni tygodnia w dacie, komunikaty przy sieci itp - coś czego sam skin nie może widocznie spolszczyć.

Po przestawieniu w DashLaunchu boot na default.xex problem z ftp ustąpił! Nie wiem kto jest autorem tego spolszczenia jakie posiadam - ale najwyraźniej coś skopał. Polecam przestawić ten parametr. Skin można zostawić po polsku - w większości będzie spolszczony (poza drobnymi komunikatami)

7. Seavolv

Seavolv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miałem podobnie, najprawdopodobniej tak jak kolego napisał wina jest po stronie albo tłumaczenia albo jakiejś skórki PL, po reinstalce FSD i pozostawieniu języka angielskiego problem znikł.

Wczytywanie...

Poleć forum