1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FSD a kopiowanie z pendrive

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krzysztof Nowak, Styczeń 11, 2012.

1. Krzysztof Nowak

Krzysztof Nowak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam takie pytanko ostatnio wrzuciłem na pendraka gierkę joy ride i chciałem z poziomu fsd przerzucić ją sobie na dysk w konsoli. Odpalam FSD i wchodzę w file manager zaznaczam na pendraku folder z grą,wchodzę na hdd do folderu gdzie mam gry, daje kopiuj, pokazuje mi się pasek postępu i w tym momencie obraz tak jakby trochę przygasa i konsola się zawiesza. Wie ktoś gdzie może leżeć problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fajfus

Fajfus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pawłowice
    Też tak miałem ;] jeśli pena masz po lewej a hdd po prawej to musisz nacisnąć RB (musiałeś trzymać LB jeśli ci się zawiesiła) a później A żeby skopiować.

Wczytywanie...

Poleć forum