1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FSD autostart XLINK

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez slimocb, Wrzesień 18, 2013.

1. slimocb

slimocb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam LT3.0 RGH dash 16202 i wielki problem z zainstalowaniem freestyledasha na dysku. (Mialem kiedys ale usunalem bo myslalem ze to niepotrzebne -wiem co myslicie-) Odpalam go poprzez .xex i chodzi ale nie moge sobie poradzic z autostartem mimo ze poprawnie kopiuje plik .ini na HDD... Przeczytalem wiele tutoriali i nic. Dzis caly dzien siedze nad tym zeby podpiac konsole pod XLINK'a i zero skutkow. Pomoze mi ktos? Jestem w stanie sformatować dysk, wszystkie gry, save, profil (nawet wolalbym to zrobic jeżeli tylko to nie usunie przeróbki ani dasha) i wgrac "Dashlaunch" i "FSD" zrobic autostart i podlaczyc pod tego zaj... XLINK'a. Gry powrzucam sobie na nowo. Czy sprawiloby komus problem opisania mi krok po kroku jak to zrobic (ew. dobre tutoriale)? Czy mam isc z tym do typa ktory wgrywal mi RGH? Chodzi mi o ze sam bym chcial to zrobic bo stracilem juz caly dzien...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kolego, pobierz dashlaunch, najlepiej w wersji 3.09, uruchom na konsoli ,ustaw w nim linijke: default.xex, podając w niej lokalizację pliku default.xex odpowiexzialnego za start fsd,następnie daj RB wybierz pamięć i daj X. Po restarcie ruszy fsd.
    Co do gry online, to nie baw się w xlink'a tylko w Link'a.
    Pozdr.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

4. slimocb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zrobilem tak. sciagnalem dashlaunch 3.09 wrzucilem na hdd. sciagnalem fsd 3 PL wrzucilem na hdd. ustawilem linijke z adresem .xex do FSD zresetowalem konsole chodzi. czy to wszystko? moge teraz podpinac sie pod LINK'a? co z grami ktore mialem wczesniej na "xex menu 1.2" bo tutaj ich nie czyta???

jest jakis dobry tutorial jak sformatowac dysk nie tracac dasha? chce wgrac wszystko od nowa bo mnie juz h...j strzela

5. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1 osoba to lubi.
  6. slimocb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czyli jak mi nie zalezy na zawartosci to moge sam sie pobawic (nic nie pochrzanie)? jezeli mi sie nie uda to max do weekendu wioze konsole do serwisu wgraja mi all za max 50 zl nowy dashboard

Wczytywanie...

Poleć forum