1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FSD,Dysk wewnętrzny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zajac888, Sierpień 11, 2012.

1. zajac888

zajac888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Zwracam się do osób z więdza na temat rgh. Planuje zakupić dysk do konsoli i zainstalowac FSD. Znalazłem juz poradniki jak dodawac dlc,gry itd ale mam pewne pytania

1. Czy jeśli zakupie 2,5 dysk np.500GB to z poziomu xboxa musze go "przerobic" czy skonfigurowac jak kto woli? Bo czytalem ze xbox nie widzi tych dyskow w takiej wielkosci pozniej,moze się myle- jak to jest?
    2. Jeśli chce zainstalowac pozniej na tym dysku FSD, pomozcie jaki FSD wgrać bo sa rozne wersje (te nowe ponoc sa niestabilne) i jak wyglada pozniej uruchamianie wszystkiego? Czy trzeba najpierw odpalac tak jak mam teraz xex menu.
    3. Są polskie tutoriale odnosnie instalacji,uruchamiania gier na FSD? Instalacja dashlauch..znalazlem tylko in english no i ten jeden tu na forum

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mizi

Mizi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    wrocław
    1. widzi dyski do 2 tera :)
    2. to zalezy od tego jaki masz dash

4. zajac888

zajac888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. kioskarz

kioskarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Podepnę się pod temat. Obecnie mam konsolę 4gb rgh i chcę dokupić dysk 500 2,5'' z kieszenią. Będę oczywiście chciał go używać jako wewnętrznego. Mógłby ktoś pomóc i napisać jak będę musiał się za to zabrać?
    pozdrawiam

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Podniesiesz konsole(pion) otworzysz klapkę wsadzisz dysk,.zro isz format w oryg dashu. Brawo masz juz dysk do,konsoli x360

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

7. kioskarz

kioskarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dziekuje za odpowiedz. Tak zrobie.

Wczytywanie...

Poleć forum