FSD,Dysk wewnętrzny

zajac888

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam

Zwracam się do osób z więdza na temat rgh. Planuje zakupić dysk do konsoli i zainstalowac FSD. Znalazłem juz poradniki jak dodawac dlc,gry itd ale mam pewne pytania

1. Czy jeśli zakupie 2,5 dysk np.500GB to z poziomu xboxa musze go "przerobic" czy skonfigurowac jak kto woli? Bo czytalem ze xbox nie widzi tych dyskow w takiej wielkosci pozniej,moze się myle- jak to jest?
2. Jeśli chce zainstalowac pozniej na tym dysku FSD, pomozcie jaki FSD wgrać bo sa rozne wersje (te nowe ponoc sa niestabilne) i jak wyglada pozniej uruchamianie wszystkiego? Czy trzeba najpierw odpalac tak jak mam teraz xex menu.
3. Są polskie tutoriale odnosnie instalacji,uruchamiania gier na FSD? Instalacja dashlauch..znalazlem tylko in english no i ten jeden tu na forum
 

Mizi

Użytkownik
Użytkownik
1. widzi dyski do 2 tera :)
2. to zalezy od tego jaki masz dash
 

zajac888

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dash 14699
 

kioskarz

Użytkownik
Użytkownik
Podepnę się pod temat. Obecnie mam konsolę 4gb rgh i chcę dokupić dysk 500 2,5'' z kieszenią. Będę oczywiście chciał go używać jako wewnętrznego. Mógłby ktoś pomóc i napisać jak będę musiał się za to zabrać?
pozdrawiam
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Podniesiesz konsole(pion) otworzysz klapkę wsadzisz dysk,.zro isz format w oryg dashu. Brawo masz juz dysk do,konsoli x360

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

kioskarz

Użytkownik
Użytkownik
Dziekuje za odpowiedz. Tak zrobie.
 

Do góry Bottom