1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FSD i pogoda.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez matizc, Wrzesień 16, 2012.

1. matizc

matizc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam!

Posiadam FSD w wersji 2 rev 275. Nie było mnie w Polsce przez prawie 3 miesiące więc xbox leżał na półce i czekał na mój powrót:). Gdy wróciłem, podłączyłem wszystko tak jak zawsze razem z kablem do routera, włączam xboxa i... Wszystko działa, połączenie z netem jest normalnie ale nie ma aktualnej pogody, w ogólnie nie ma podanej pogody. Czy ktoś się spotkał z takim problemem ? Mieszkam we Wrocławiu, w settings nadal mam zaznaczone Wrocław Dolny Śląsk, jednak pogody nie ma. Jak wpisuję inne miasto np. Warszawa to nic mi nie wyszukuje. Wiecie co może być za problem?

Pozdrawiam, Mateusz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SPDZ

SPDZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam to samo, pracują nad tym bo coś tam z google weather czy coś nie działa... zobacz ich forum, piszą tam o tym w którymś z tematów...

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Było nie raz, oraz jest już taki wątek...

Wczytywanie...

Poleć forum