1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FSD nie startuje po wgraniu dasha 16756

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gruby777, Lipiec 23, 2014.

1. gruby777

gruby777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódzkie
    Witam!
    Zaaktualizowałem sobie xboxa z rgh najpierw przez xella, a później dograłem sterowniki i avatary, ale po aktualizacji nie startuje mi FSD, przed aktualizacją startował, z pendrive też nie chce nawet według sposobów z forum, może mam zły dashlaunch, niestety nie wiem jak to sprawdzić. Wszystkie ścieżki w launch.ini na dysku są tak jak przedtem, nic nie zmieniałem. Jeżeli ktoś wie jak temu zaradzić proszę o pomoc, najlepiej jakby udało się odpalić FSD, który już mam wgrany, albo jakkolwiek wejść do FSD.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Wgraj 16747 i nie będzie problemów

1 osoba to lubi.
  4. gruby777

gruby777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódzkie
    Temat do zamknięcia, dziękuję za radę :)

Wczytywanie...

Poleć forum