1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FSD nie uruchamia się

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BoomBoom13, Grudzień 28, 2013.

1. BoomBoom13

BoomBoom13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Na wstępie zaznaczam, że nie jestem jeszcze doświadczonym użytkownikiem xbox'a i niestety mam problem który przerósł moje umiejętności na ten moment. Wygląda on następująco.

Posiadam Xbox'a 360 Slim (Trinity) 4GB wraz z RGH. Dodatkowo mam dysk zewnętrzy połączony przez USB. Wersja Dashaboarda: 16537 (przynajmniej tak wskazuje opcja systemowa). Konsole uruchamiałem z FSD (wersja 2.2 chyba oraz dashlauncher 3.02).

Update'owałem ostatnio soft konsoli jednak nie działał mi kinect. Chciałem problem naprawić ściągając odpowiedniego dashboarda i umieszczając na root'cie dysku doinstalować sterowniki. Jednak aktualizacja nie odpalała się (zmieniłem nazwę z $Systemupdate na $$ystemupdate). Wyczytałem, że aktualizacja może być wyłączona w opcjach konfiguracyjnych (plik launch.ini -> noupdater = true). W moim przypadku było ok tj. noupdater = false. Dalej nic się nie działo. Zaczałem więc grzebać po folderze dashlauncher'a i znalazłem folder instalacyjny. Uruchamiając znajdujący się tam plik *.xex pokazał się komunikat, że ten dashlauncher nie współpracuje z moim dashboard'em. Jednak przypadkowo potwierdziłem instalacje. Konsola się zawiesiła, a po resecie uruchamia się jedynie systemowy launcher. Nie pomogła instalacja FSD z poradnika tutaj: http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/

Czy znajdzie się ktoś, kto wie jak problem naprawić? :) tj. Nieuruchamiający się FSD.

Mój aktualny launch.ini:
    [Paths]
    Default = Usb:\FSD\default.xex

[Plugins]

[Settings]
    region = 0x7FFF
    nxemini = true
    pingpatch = true
    contpatch = false
    fatalfreeze = false
    fatalreboot = false
    regionspoof = true
    dvdexitdash = false
    xblaexitdash = false
    nosysexit = false
    exchandler = true
    noupdater = true
    debugout = false
    liveblock = true
    livestrong = false
    remotenxe = true
    nohud = false

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1105
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przez xexmenu wejdź i zobacz na pliki (jeśli nie masz w MOJE GRY, to pobierz .iso i wypal na cd-r), odpal DL z dysku i ustaw linijkę DEFAULT, podając tam lokalizację pliku DEFAULT.XEX - odpowiadającego za start FSD.

4. BoomBoom13

BoomBoom13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    XexMenu nie uruchamia mi się zapomniałem dodać. Wrzuciłem do folderu Content w odpowiednie miejsce, widzę XexMenu z poziomu moje gry jednak jak próbuję odpalić krzyczy, że nie może uruchomić gry :(

EDIT>> Dodam jeszcze, że próbowałem przez FSD Installer'a. Pobrałem możliwie najnowszego, wrzuciłem do Content'a, uruchomiłem z moje gry i czarny ekran...

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63