1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FSD pokazuje zapełniony dysk wewnętrzny mimo że jest wolne miejsca.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krawio5, Grudzień 11, 2013.

1. krawio5

krawio5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam.
    Jestem świeżym użytkownikiem RGH i posiadam xbox arcade.
    Za dysk wewnętrzny robi pendrive 16 gb a z dysku zewnętrznego odpalam gry z tym problemu nie ma.
    W menu standardowym konsoli w ustawieniach są następujące informacje o pendrivie pojemność14,4 gb, 7,96 gb zajęte (7,7 gb zajmuje 1 płyta GTA V) 6,3 gb wolne.
    Natomiast w FSD pen drive jest cały zapełniony przez co nie mogę nic na niego wgrać.
    Mało tego FSD nie pokazuje żadnych zmian w zajętej przestrzeni jeśli usuwam jakieś pliki (DLC).
    Co mogę poradzić w tej sytuacji?

edit:
    Problem rozwiązany.

Wczytywanie...

Poleć forum