1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FSD - przestał działać

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez majeros, Marzec 6, 2014.

1. majeros

majeros Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Płock
    Pisałem ostatnio o problemie z okładkami i wg Waszej porady zrobiłem reinstall FSD 3. Odpalało się wszystko normalnie, rebootowałem, ustawiłem ścieżki do FSD w Dashlaunch. Wyłączyłem konsolę, a później ją włączyłem i skończyłem grać jakoś po nocy ;) Problem w tym, że teraz jak próbuję włączyć to... odpala się normalny dash. Nie mam pojęcia dlaczego, przeróbka dalej jest (można odpalić grę zainstalowaną na hdd xbox'a bez płyty i można uruchomić Xell przez przycisk od tacki), ale FSD nie załącza. Nie mam kompletnie pomysłu co teraz zrobić, RGH mam od niedawna i takie rzeczy mi się do tej pory nie zdarzały. Dash widoczny w profilu, konsola to Jasper z RGH2. Mógłby ktoś pomóc, powiedzieć co po kolei zrobić żeby ustawić z powrotem bootowanie na FSD? Dodam, że szukałem informacji o FreeBoot, XeXMenu itd, ale z tego co wyczytałem FreeBoot jest do JTAG nie do RGH czy coś w tym stylu, a bez niego XeXMenu nie uruchomię.
    PS. Tak, z pendrive'a też nie odpala FSD, mimo że wczoraj uruchamiał się bezproblemowo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. majeros

majeros Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Płock
    Problem w tym, jak wgrać xexmenu na pendrive'a... Nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić, pena sformatowałem i próbowałem pliki przez Horizon wgrać, ale błędy jakieś wyskakują. Jak normalnie wgram to go nie widzi.
    @Edit: Nieważne, nie zauważyłem linku. Zaraz sprawdzę.

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wysłałem ci poradnik.. czytaj dokładnie post ;)
    Homebrew Connection Âť How to install XeXMenu or FSD installer on a USB Key
    Co prawda po angielsku ale dasz sobie radę..
    Tutaj link do pobrania XexMenu bo w tym tutku wygasł: (Pobierasz Live / XEX)
    XEXMenu 1.1 Download [XEX Menu ISO, LIVE and XEX] - File manager for Xbox 360

Jak już będziesz miał zainstalowane XexMenu na penie to potem możesz przerzucić z pena na dysk konsoli w menu pamięci masowej.
    Potem odpalasz DashLauncha i sprawdzasz ścieżkę.

Wersja dla leniwych:
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/freestyle-dash-automatyczny-start-launch-ini-142674/

6. majeros

majeros Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Płock
    No niestety mój pendrive poległ przy starciu z USB Xtaf GUI, nie mogę go w żaden sposób w tym programie znaleźć, używałem opcji tak jak było w poradniku i występował jakiś błąd, próbowałem otworzyć manualnie to wyskakiwał komunikat "Upewnij się, że wybrałeś właściwy folder Xbox360". Uruchamianie jako administrator i w trybie zgodności nie daje żadnych rezultatów. Mam najnowszą wersję programu.
    PS. Spróbuję jeszcze pobrać z innej strony.
    Pobieranie innych wersji i z innych stron nic nie daje.
    @Edit: Dobra, zgrałem jakiś inny FSD na pena i odpaliło, dalej już sobie poradzę.

Wczytywanie...

Poleć forum