1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FSD wiesza się co chwilę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rangerek, Styczeń 2, 2014.

1. rangerek

rangerek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Stalinogród
    mam nadzieję, że to juz ostatni problem z moim RGH :)
    otóż mam taki problem
    przy włączeniu pokazuje listę 9 gier (jest ich ~30) daję ręczne skanowanie i wchodząc w listę dostaję po kilkunastu sekundach FSD3 zawiesił się :) - wtedy wszystkie gry widać
    oczywiscie odpalanie z managera plików poprawnie odpala wszsytkie
    oczywiście kwestie okładek itd nie działają bo nie zdąży ich wczytać :) - albo zdąży kilka a w innych pokazuje chinnskie znaczki
    problemy zaczęły się od momentu usunięcia ścieżki i ponownym jej dodaniu - wygląda tak jakby nie poprawnie usunął bazę gier - czy pozostaje mi tylko reinstalacja FSD? a jeśli tak to (ze względu na domowników) potrzebuję polską wersję :D - czy najnowsza bez problemu się "spolszcza" AYRem i czy niesie za sobą jakieś ryzyko zbrickowania konsoli? :)
    a co jeszcze zauważyłem - czasy bootu konsoli się zwiększyły, a czasem skórka odpala się wyjątkowo długo a czasem max 2-3s
    jeśli ktoś chce LOGi to moge wieczorem wrzucić jeśli to pomoże :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wyczyść pamięć podręczną FSD.
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/
    Punkt 3.3.

Jeżeli nie pomoże to reinstall.
    Ten sam poradnik - Punkt 2.5.

Wczytywanie...

Poleć forum