1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fsd z usb

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez lkimylpbjq, Wrzesień 28, 2010.

1. lkimylpbjq

lkimylpbjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Więc tak . Wszystko było ok ale przez przypadek sformatowałem pendrive i nie wiem jak to teraz ma być . Do nand było wgrane tylko teraz pozostaje usb . Launch. ini oraz fsd ale co dalej ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. lkimylpbjq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    ja korzystam z dashlaunch i fsd 1.2 na start xboxa

nierozumiem o co ci chodzi :p

chcesz zrobić, żeby fsd włączał się na jakims przycisku podczas startu konsoli ?

włącz xexmenu, wejdz przez FTP do Xboxa i pobierz plik launch.ini (chyba, że go masz)

w launch.ini jest napisane np.:

BUT_X = USB:\freestyle2\default.xex

czyli poprostu w usb zrób folder freestyle2 i tam wpakuj wszystko z freestyla :D żeby zgadzało się z tym wyżej, i będzie działać ^^

5. lkimylpbjq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie działa tak i nie wiem czemu , wcześniej było ok . Samo ma się odpalać bez żadnych przycisków .

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zrób update do dashalunch 2.2 wrzuć na hdd ini. Jako deafault ustaw sobie ścieżkę do fsd 2.0a

Poleć forum