1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FSD zacina się przy podłączonym internecie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matizc, Luty 14, 2012.

1. matizc

matizc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam Wszystkich!

Tak jak w temacie, postawiłem w sumie nowego (ma z tydzień) FSD 2.2. rev. 275, dash launch najnowszy.

Problem polega na tym, że jak podłączam go kablem do internetu poprzez router, to normalnie ftp chodzi itd. ale po chwili "szperania" po FSD słyszę odgłos jakbym nacisnął środkową gałkę w padzie (chodzi mi o tą ze znaczkiem xboxa) i FSD sie zacina i nie można nic zrobić, chcę dodać, że sam xbox reaguje, bo jak wyłączę pada to pokazuje mi na światełkach, że pad nie jest wykryty, a jak włączę to zaraz wyłapuje go xbox, choć FSD jest zacięty i nie da się nic zrobić prócz restart.

Jak kabel od neta jest odpięty FSD śmiga jak ta lala :) Chciałbym dodać, że na początku jakoś wszystko śmigało i tylko czasem się zawieszał FSD ale teraz to już norma i tak gdzieś po minucie zwiecha.

Może trzeba coś ogarnąć w launch.ini ? oto moje launch ini na te chwilę:

Default = Hdd:\programy\FreeStyle2\default.xex

[Settings]
    pingpatch = true
    contpatch = false --ten wiem, że jest odpowiedzialny, by chodziły pełne wersje gier arcade.
    regionspoof = true
    debugout = false
    livestrong = false --to dodałem, bo dzięki temu ściągają się normalnie okładki.
    remotenxe = true
    exchandler = false
    liveblock = true -- ostatnio to dodałem, bo niby chroni przed włączeniem xbox live.

Pozdro.

Ps. Czy wie ktoś dlaczego XEX menu nie widzi mi dysku twardego? Przez to musiałem FSD stawiać z dysku przenośnego i jeszcze poprzez samo FSD... bo XEX nie widzi nic prócz USB.

2. Lotnik421 Xbox One

3. matizc

matizc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ponawiam prośbę, bo już daleko temat uciekł ;)

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    refujemy co 24h

Wczytywanie...

Poleć forum