1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fsd

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez slodziak74, Listopad 21, 2013.

1. slodziak74

slodziak74 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z dashem. Kiedy kupilem przerobionego xboxa byl w nim jak zawsze wgrany dash, lecz postanowilem wgrac sobie inny, sciagniety z neta. wrzucilem go tam gdzie ten wczesniejszy dash czyli do onboard cos tam :D i moje pytanie brzmi jak i co zrobic aby ten sciageniety dash odpalal sie automatycznie, bo zawsze musze go szukac i odpalac recznie. Dodam ze ten nowy dash sklada sie z 2 plikow tylko :D Jezeli nie da sie tak zrobic to moze mi ktos polecic dasha z jakimiś fajnymi tymi "pulpitami" do wyboru itp nie musi byc po polsku ale moze oczywiscie.No i zebym mogl w nim ustawic zeby automatycznie sie odpalal. Dzieki z gory :) Czekam na odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    musisz włączyć dashlaunch i ustawić ścieszkę na fsd żeby startował ci od razu z konsolą ,

Poleć forum