1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fsd

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Andrewski, Grudzień 24, 2013.

1. Andrewski

Andrewski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,na starym penie mialem folder fsd wraz z innym plikiem,pen sformatowany pod fat32 i dzialalo. Niestety stary pen się stracil,mam 2 inne,sformatowalem je,wrzucilem z plyty FSD i konsola go nie widzi,pisze mi sie zaloguj do xboxa. Jak to mozliwe? co moze byc nie tak? lampka sie swieci w penie sie swieci gdy jest w konsoli,próbowałem na 2 penach i to samo. Po prostu FSD sie nie laduje. Pomoze ktos? od wczoraj walczymy zeby zagrac turniej w fifke i nic. z góry dzieki za pomoc i wesolych panowie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Poleć forum