1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ftp problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kaspri, Grudzień 22, 2013.

1. Kaspri

Kaspri Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Wrzucalem przez ftp grę na Xboxa. Gra wyrzuciła się i nie spodobała mi się więc usunąłem ja przez ftp wyłączyłem Xboxa. Gdy go na nowo włączyłem nie chce pokazać się obraz. Czy przez przypadek mogłem usunąć nie ten folder i przeZ to nie działa. Proszę o szybką pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie możliwe, żebyś coś zepsuł przez usunięcie folderu z grą przez FTP.
    Poczekaj, aż się włączy. Jeżeli dalej się nie włącza normalnie to odpal xella (naciśnij przycisk od wysuwania tacki) i powinien się pojawić taki niebieski obraz a na nim napisy.

4. Kaspri

Kaspri Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety włączal się 5 min i nic. Mógłbyć podać dokładną instrukcję. Tacka się otwiera ale nic się nie wyświetla. Pad też nie może się polaczyc

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeśli jesteś pewien że wywaliłeś tylko pliki z grą a nie żaden inny folder to RGH do poprawki bo chyba coś się skaszaniło.
    wgl to konsola się włącza i tylko obrazu nie ma czy konsola nie chce się w ogóle uruchomić ?
    Jest to Slimka czy jakaś Fat'ka ?
    podaj datę produkcji konsoli chociaż i tak stawiam na RGH do poprawy.

6. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    nie możliwe że skopało się to przez usunięcie jakiegoś pliku przez ftp bo do plików '' systemowych'' nie można sie w ten sposób dostać. Spróbuj włączyć x'a bez dysku twardego, jak nie odpali to tak jak z0nk mówi rgh do poprawy

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

7. Kaspri

Kaspri Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za pomoc! Odłączyłem xbox'a od zasilania przez całą noc i pomogło.

Znowu powtórzył się problem. Konsola działa. Tacka się otwiera wszytko na pierwszy rzut oka działa. Jest to konsola Slim rok produkcji 2011-02-01.

EDIT
    Czy dzięki diodzie migającej na Chipie można coś wywnioskować.

Info orso6// Nie pisz posta pod postem używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum