ftp xbox windows 7

kevcio966

Świeżak
Świeżak
witam jak w temacie , wczoraj stałem sie szczesliwym nabywca xboxa 360 slim z przerobka rgh i chciałem zgrac sciagniete gry ale nie mam duzego pendrive ani dysklu zewnetrznego poszperałem po forum różnych i pomyslalem żeby połaćżyc sie przez ftp , ale nie mam zielonego pojecia o tym czy ktos mógł by mi pomóc w tej kwestii albo chociaż podać linka gdzie jest to opisane ?
 

MykPykPyk

Użytkownik
Użytkownik
Tu masz przez lan jak chcesz. Pokazane jest jakie IP ustawić w komputerze i Xboxie
How to FTP Via LAN directly to JTAG/RGH - Jtag & RGH Tutorials - XPG Gaming Community
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Na chwile obecną wstrzymaj się z kombinowaniem jak kolega poprzednik pisał...

Pytanie mam inne.. Czy twój komputer gdzie masz ten Widnows 7 ma połączenie z Routerem w domu i jest to po WIFI czy po kablu, zaś 2gie pytanie czy Xboksa ewentualnie jesteś w stanie podłączyć kablem skrętką także do Routera jeśli posiadasz Router, ewentualnie napisz jaki Router masz (firma i model)
 

kevcio966

Świeżak
Świeżak
dziekuje za szybkie odpowiedzi , mam router tp link TL-WR340G (po kablu) tak jestem w stanie podłączyc x'a kablem doi routera
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
No to giatara. Nie męcz się jak kolega mykpykpyk dał linka.

W twoim przypadku wystarczy podpiąć konsolę skrętką (jesli masz Slima to nie WIFI bo strasznie długo się kopiuje, skrętka stanowczo lepsza) do routera i sam nada IP automatycznie... Jeśli masz FSD (Freestyle Menu) to na dole po lewej stronie pokaże się tobie IP i to IP używasz do połączenia się PC z Konsolą. Do wgrania po FTP czegokolwiek można używać wielu aplikacji ja np używam Total Commander i działa, jednak można używać wiele różnych programów https://www.google.pl/#q=programy+ftp

IP masz na dole po lewej w FSD zaś user i hasło domyślnie to: xbox
 

kevcio966

Świeżak
Świeżak
teorytycznie mam cos takiego jak fsd ale nie mam pojecia gdzie , tak jak pisałem ze jestem zielony w tym ;d , jak w chodze w zakładke gry to mam tylko xexmenu 1.1
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
No to lipa. FTP nie zadziała puki FSD nie bedziesz miał
 

kevcio966

Świeżak
Świeżak
a gdzie powinno byc fsd albo jak go wgrac ?

jednak skontaktowałęm sie z pewna osoba i mam tego fsd wszedlem w neigo i wyskoczyło mi jakies zielone tło ale nigdzie tam niema ip , cos wiecej ?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Wrzuc foto tego FSD.. wszystko też w sumie zależy od skórki/skina,,, na Oryginalnym Defaultowym \bynajmniej jest tak jak pisałem o tym IP
 

kevcio966

Świeżak
Świeżak
wszystko gra ! , jak narazie połączyłem sie przez total comandera z xboxem , znalazlem fsd , skonwertowałem gry i jestem w trakcie przenoszenia na x'a dam znac jak sie zakonczy ;d
 

alfra

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zazdroszczę ! próbuję połączyć konsolę z PC przez liveboxa, wpisuję IP i niby wszystko gra - w sensie eksplorator WIN 7 widzi Xboxa ale...

A - "zamontowałem" XBOXA przez lokalizację sieciową - gdy próbuję z poziomu komputera wejść na folder (widzi 2 foldery" 01 1970 Hdd1 i 02 2014 Game) to uzyskuje komunikat:
Wystąpił błąd podczas otwierania folderu na serwerze FTP. Upewnij się czy masz uprawnienie dostępu do tego folderu.
Szczegóły: 550 (tu nazwa folderu). Path not found.

B - Próbowałem też połączenia przez Total Commandera. Wtedy uzyskuję komunikat :
"Wystąpił błąd podczas instalowania urządzenia. Odśwież i spróbuj ponownie."

Wyłączyłem zaporę. Co najfajniejsze na konsoli jest napis: FTP: Connected

POMOCY !! :}
 

Do góry Bottom