1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fuel-opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez garnek, Maj 30, 2009.

1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W sieci już pojawił się FUEL. Jak się on prezentuje. Czy wart uwagi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. vaster669

vaster669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Silent Hill
    tez czekam na opinie graczy,bo recenzje w wielkich serwisach dawno przestalem czytac.Wszystkie oceny sa tam sponsorowane-sad but true.Najbardziej interesi mnie fizyka,model jazdy,jak juz ktos zagra to prosze o mini recenzje :)

4. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ja już dzisiaj chwilę sobie pograłem. Wrażenia póki co pozytywne. Na pierwszy rzut oka trochę razi brak antialiasingu w xboxie i tej grze, drogi są trochę poszarpane i nieładnie to wygląda. Model jazdy dosyć przyjemny, prowadzi się dość łatwo ale na zakrętach też zarzuca więc nie jest tak lekko :p Ale różnic w prowadzeniu np. motora i buggiego nie zauważyłem. Wrażenie robi ogromna, nieograniczona mapa. Pojeździłem trochę na free-ride i krajobrazy w grze są przepiękne, ukształtowanie terenu też bardzo różnorodne. Efekty pogodowe też fajne, jak jechałem to jakiś tajfun był i wszystko naokoło latało, liście, na drodze rozrzucone pnie drzew itp. :) Mi się póki co podoba - gra ma fajne krajobrazy i efekty pogodowe - wydaje mi się że nie jest to crap jak w recenzjach piszą. Warto wypalić i się przekonać samemu IMO :]

5. nargruch

nargruch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    nie działą

witam, mam obraz plyty fuel ale niestety po spatchowaniu programem ppf-o-matic3.exe nie działa. po wlozeniu płytki do napędu kilka sekund mieli i nic sie nie pojawia. Czy są może jakieś nowe zabezpieczenia przez co gra ta moze nie działac. wpalam na verbatimach i jest to pierwszy tego rodzaju upsik.pozdrowka. Falcon jak nagrales plyte że Ci działa?

6. falcon1984

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Normalnie nagrałem. Mam ixtreme 1.5 więc przerobiłem obraz programem ppf-o-matic3 na format wave2, po czym wypaliłem na Verbatima @2.4x za pomocą ImgBurn. Po włożeniu gry okazało się że potrzeba zrobić update, ale na spatchowanym obrazie updaty nie chcą się robić bo struktura obrazu wskutek przeróbki sie zmieniła i trzeba zrobić było update za pomocą pendrive'a a nowego NXE zassałem ze strony M$. Po wgraniu nowego dasha zainstalowałem grę na HDD i uruchomiłem i wszystko działa :D

7. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Ja czytałem recenzje Fuela na PS3 na jednym z serwisów o grach... miał być wielki hit a dostała tylko 62%. Mam nadzieję, że na xboxa jest lepsza ;) Trochę szkoda, bo znowu pewnie było tyle szumu na nic ;(

8. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Jak to napisał wcześniej vaster - nie wierz we wszystko co czytasz na różnych serwisach, recenzje są często sponsorowane, więc póki sam nie zagrasz (czy to w demo czy w pełną wersję), to się nie dowiesz :)

9. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
  10. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Ja właśnie pobieram.
    Już się nie mogę doczekać kiedy zagram :D

11. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
  12. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Oglądałem gameplaye gra świetna ! :) już bym sobie wypalił , niestety dzisiaj nie kupie nigdzie płyty , CO TO ZA ŚWIĘTO 31MAJA ? , jak ktoś z Dąbrowy Górniczej ma płytkę do sprzedania pisać :p

13. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Yyyy... niedziela? Gra na metacritics ma bardzo słabe oceny, nie zawracałbym sobie nią głowy.

14. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    do tych co już grali:
    są zniszczenia samochodów? bo oglądałem gameplay i samochód po uderzeniu w jakąś, dość potężną przeszkodę tylko się odbił i jechał dalej. bardzo mnie ten widok zmartwił dlatego pytam...

15. falcon1984

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jakiś tam system zniszczeń w grze jest bo widziałem jak auto przede mną ostro dymiło z maski jak w coś przywaliło. Ale generalnie oprócz tog nie zauważyłem, żeby się blacha w wginała, coś odpadało itd. więc raczej tego nie ma

16. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Teren gry jest naprawdę taki wielki? Jakoś w to nie wierze, że gra ma 14 tys. km kwadratowych, przecież TDU miał 1600 km kwadratowych i objazd wyspy trwał godzinę. Nie wierze w ten wielki świat ...

17. falcon1984

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mistrzuniu, matematyki się troszkę naucz. To co podałeś to:

10.000 km x 4.000 km = 40 000 000 km2 czyli 40 MLN KM2 :D

A, żeby był obszar 14 tys km2 to kwadrat o boku 118 km:

118 km x 118 km ~= 14.000 km2

Co do obszaru to jest to prawda. Gra została niedawno zatwierdzona w księdze rekordów Guinessa. Pojeździłem w grze trochę i faktycznie obszar jest ogromny, praktycznie nieograniczony :D

18. Pavel

Pavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak by to nie byla prawda to by gra nie wyladowala w Ksiedze Rekordów Guinnessa

FUEL (XBox 360, PC, PS3): Fuel i księga rekordów Guinnessa / Valhalla.pl

19. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dzięki wielkie za wyjaśnienie kolego, u mnie z matmy ciężko, dlatego edytowałem posta. Jeszcze raz dzięki :)

20. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Hmmm.... miałem wielkie oczekiwania względem tej gry niestety się troszkę zawiodłem.Miałem okazję oglądać dość długi filmik na gry-online.pl z rozgrywki i niezbyt przypadła mi ta gra do gustu.Gry-online oceniło grę na 6.8/10 i ja również zgadzam się z oceną po tym co zobaczyłem.Jak dopadnę egzemplarz to zagram i dam grze jeszcze jedną szansę ale na razie marnie.Strasznie frustruje brak wstecznego lusterka i według mnie strasznie pudełkowy model jazdy.Tak to wygląda jak w praktyce przekonam się niedługo i wtedy wydam ostateczną opinie.

21. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeszcze nie grałem i pewnie nie zagram, po obejrzeniu filmików z gameplaya zupełnie zraziłem się do tego tytułu, brak poczucia prędkości jakiegokolwiek, brak dynamizmy, i fizyka gry leży... ale to własna ocena po filmikach, do tego dochodzą dosyć nie zbyt przychylne recenzje więc ja sobie odpuszczam, wole pograć w wysłużonego Pure-a lub Burnouta ;P

Poleć forum