1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FULL DUMP OFW -> Slim-> 9504, 0225

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez Spox_2, Listopad 3, 2011.

1. Spox_2

Spox_2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    www.serwis.kielce.pl
    Witam,

Tak jak w temacie.

Potrzebuję FULL DUMP'a ORIG Firmware'u z konsoli Xbox360 Slim o modelu FW 9504 oraz 9504(obudowa) a FW 0225.

NIE MYLIĆ Z SLIM KEY w Jungle Flasherze.

Jeżeli ktoś jest w stanie poratować to proszę przesłać na adres mailowy : Spox87@gmail.com

Na forum było już wałkowane ale jeszcze nikt nie znalazł odpowiedzi.

O co się rozchodzi ?

Już wyjaśniam.

Rzecz dzieje się taka. Wykonujemy poprawnego Flasha w napędzie Slima : 9504, 0225. Cęcie ścieżek czy też Drillowanie wykonane poprawnie. W Jungle Flasherze wszystko przechodzi testy bez żadnego komunikatu : FAILED...

Wydobycie klucza odbywa się poprzez SlimKey w Jungle Flasherze 1.89.

Napęd działa pare dni poprawnie (czyta oryginały, kopie zapasowe) po czym przestaje stopniowo, a nawet z dnia na dzień i w ogóle nie czyta płyt.

Parę osób twierdziło iż to wina spalonego lasera, a ja mówię że to guzik prawda. Ponieważ ten sam laser wkładam do innego już przerobionego napędu i wszystko działa jak ta lala ;)

I tutaj się rodzi pytanie...
    Dlaczego tak jest ? Skoro wszystko poszło pomyślnie podczas flashowania etc...

Wszystko przez brak Full Dumpa OFW napędu i następnie z tego FW spoofowanie klucza do CFW -> Flash zakończony sukcesem oraz poprawnością działania.

Z tego co dało się wykminić to brak paru linijek kodu w Dummy.bin <- poprzez SlimKey powoduje tą usterkę.

Dlatego należy uzupełnić je o brakujące jakie można dostać z OFW napędów.

Nie wiem czy napewno da się naprawić taką usterkę ale może coś wyjdzie i potem również komuś się w przyszłości przyda ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. MastreDziku

MastreDziku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    śląsk
    Cze! Mam ten sam problem. Napęd na obudowie pisze że 9504 z lipca 2010 a na konsoli jest data marzec 2011. Napęd odczytało mi jako 0225. Wrzucam LT i lipa, ODTWÓRZ DVD. Na oryginalnych grach to samo. Błagam o full dumpa napędu 0225, nie chce robić RGH bo ponoć przez to tylko można konsolę ożywić w takiej sytuacji. Proszę pisać na mastredziku@wp.pl lub gg 3564989

POZDRO i DZIĘKI Z GÓRY!

4. ZombaL

ZombaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Przeworsk
    Probowales Orig-0225u.bin ?

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    a flashowaliście przez dosflashera?

6. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mi to wygląda na zły klucz, skoro masz otwórz dvd.

7. ZombaL

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Przeworsk
    Otworz dvd wyskakiwalo wlasnie jak zewnatrz naped 9504, a srodku 0225 wtedy wgrywa sie LTPlus-0225-v2.0u.bin
    Dajcie znać czy pomoglo.

8. MastreDziku

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    śląsk
    Zawsze wgrywam przez dosflash32. Wyczytałem coś że przez SlimKey nie czyta KeyArena nowych 0225 i dlatego konsola nie może odczytać teraz klucza. Sprawdzę metodę ZombaLa i napiszę co i jak. Nie jest to na bank spalony laser, bo filmy DVD czyta.

EDIT: Nie działa :( Jak wrzucam klucz do pliku LTPlus-0225-v2.0u.bin , zapisuję go a potem otwieram to klucz mam FFFFFFFFFFFFFFFFFFF. może dlatego że w fw wyciągniętym z napędu mam DVDKay @ A030 a w hackowanym fw mam DVDKey @ n/a. Może ktoś pomóc? Raczej chodzi o to że potrzebny będzie FULL DUMP firmaware'u z 0225. Może już ktoś taki zrzucał? BŁAGAM o pomoc.

9. ZombaL

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Przeworsk
  10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Miałem to samo, nie prawidłowo odczytało keyarena. Zrobiłem write bez pełnego dump i odtwórz dvd i nie ma na to ratunku. Jedyna opcja to rgh z wykasowanym fctr.bin wtedy ładujemy fw 0272 z kluczem i można grać. Dla konsoli bez rgh nie ma już ratunku

spox2
    oryg dump do 9504 masz w paczce JF
    Dodajesz do niego swoje seriale z obudowy pcb lasera klucz wgrywasz writekey do napędu ładujesz fw i odczytujesz masz full dump. Co do reszty napędów 0225, 0401 ten sposób już nie zadziała, jeśli pokaże się po flashu odtwórz dvd jest koniec. Nic ci nie da czyjś full dump każdy napęd ma unikatowy (nie mówie tu o serial i dvdkey)

Najlepsza sytuacja jest na faktach autentycznych:
    napęd 0401
    update 13604 slimkey drill flash, wszystko działało pięknie oryginały kopie. Po pewnym czasie
    Wsadziła osoba grę adventures i magiczny napis odtwórz dvd, odczyt full dump i wgranie do innej pcb odtwórz dvd. Co się okazało pcb nie była zablokowana(wnioskuje że to tego wina kość jest odblokowana na zapis) zmienił się autentycznie dvdkey na zupełnie inny nie pokrywają się żadne cyfry. Wgranie na nowo z prawidłowym kluczem lock napęd odpala wszystko.. trrr wnioski wyciągnijcie sami...

11. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja wałkowałem ten temat jak JF był zbugowany (jest do dzisiaj :p ) i było rozwiązanie z cal. data.
    W moim przypadku napęd nie odczytywał żadnej płyty, po "wyzerowaniu" cal. data śmiga do dzisiaj i na szczęście problem się nigdy nie powtórzył na innych napędach.

12. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No ale to w 9504 było, tam bez trudu dało się to naprawić.

13. ZombaL

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Przeworsk
    A dokaladniej jak to "zerowanie" wyglada ;>?

14. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    mam tem sam problem, ostałem 9504 do rąk z softem 0225 i po wyciagnieciu klucza i wgraniu go do innego napędu 0225 w konsoli pojawiałało się logo xboxa, myślałem żeby zrobić fulldumpa i na nim spróbować ale narazie się wstrzymuje po przeczytaniu powyrzysz komentarzy:) to samo pytanie co kolega zombal mam?

15. mjq

mjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Rozumiem, że ten błąd może się pojawić gdy JF odczyta błędnie dana przy SlimKey. A metodą na ustrzeżenie się tego błędu jest odczyt full OFW?

16. MastreDziku

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    śląsk
    Z tego co się dowiedziałem, to jak już wyciagnęliśmy Klucz poprzez SlimKey i zrobiliśmy flash to Full Dump nic już nie da. Tylko RGH. Poczytajcie posty Akira. Chyba, że się mylę to będę bardzo mile zaskoczony. Jeśli komuś się uda rozwiązać ten problem poprzez FullDump to bardzo proszę o pomoc.

17. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Człopaczek który dał Ci tą konsole, był dzisiaj u mnie i teraz pewnie zacina w PES'a 2012. Napęd poszedł bez większych problemów pod Lizardem. Faktycznie naklejka była z 9504, a w środku 0225 - ale od tego jest przecież LTPlus-0225-v2.0u.bin ??

Wydaje mi się że przypadek z kilku postów wcześniej był "jednorazowym" problemem.

18. dudi2000

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Sloniuuk, dobrze że mu przeronbiłeś:) siadłem do tej konsoli o 1 w nocy a rano na 8 znowu praca. Poddałem się, chciałem na szybko przenieś soft do innego napędu 0225 ale się nie udało pozdro

19. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Trzeba sobie pomagać :cool:

20. dudi2000

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Sloniuk a robiłeś full dumpa czy tylko slimkey?

21. Sztandi

Sztandi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A tak nawiasem moze mi ktos powiedziec o co chodzi z tym Full Dump bo ja zawsze daje slimkey i kilka pliczkow mi zapisuje miedzy innymi dummy.bin,Key.bin itp.

1.Czym sie różni full dump (po co to jest)
    2.Jak to zrobic

Wczytywanie...

Poleć forum