1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Full game download

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adrian&Marta, Marzec 23, 2014.

1. Adrian&Marta

Adrian&Marta Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, od jakiegoś czasu się zastanawiam czy by nie kupić gier z FGD , moje myśli krążą wokół dwóch pytań
    1) czy jeżeli zakupie taki kod ( przykładowa aukcja WIEDŹMIN 2 ED.ROZSZ. PL X360 AUTOMAT / KOD / 24/7 (4080876224) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ) to czy po jej pobraniu nie będę miał kłopotu np z jakimś banem ?
    2) czy jeżeli pobiorę tę grę i np przez przypadek usunę to mogę ją pobrać ponownie?

proszę was o wypowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    KOD do pobrania gry :
    wiedźmin 2: zabójcy królów edycja rozszerzona

Za gry z kodów nie ma banów.
    Tak możesz potem po usunięciu pobrać ją ponownie (licencja jest przypisana do konta na którym wklepiesz kod)

4. jmyung

jmyung Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Podczepię się pod temat, bo mam podobne pytanie. Jeśli kupiłem konsole z grami na dysku mogę w nie grać bez problemów, a czy mogę je dopisać do swojego konta live? I druga sprawa, czy jak pobiorę grę w ramach games for gold to czy mogę ją usunąć a po pół roku zainstalować ponownie? Chodzi mi czy to działa np. tak jak na steam?

Kupno kodów z allegro jest legalne, ale już kupno gier na innych kontach i sciągniecie ich na swój profil już legalne nie jest? Chodzi mi o aukcje jak tutaj:
    GTA V GRAND THEFT AUTO 5 PL + DIABLO 3 III PL HITY (4045437506) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. banik gwarantowany?

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    może nie gwarantowany ale nie masz 100% bezpieczeństwa jak w przypadku gry którą opisał autor w pierwszym poście.
    za jego kod nie ma ryzyka - za konto jest już szansa na bana.
    wiele osób się 'przejechało'

6. jmyung

jmyung Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak myślałem. Dzięki
    A co z pierwszym pytaniem? Mam dysk 250 gb więc o miejsce nie ma się co martwić?

7. Adrian&Marta

Adrian&Marta Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    licząc że gra zajmie Ci te 10gb to 25gier ściągniesz, jeśli nie masz miejsca to kasujesz gre i później pobierasz ze swojego konta zpowrotem

Wczytywanie...

Poleć forum