1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Full Hd vs. Hd

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Balibumel, Marzec 29, 2010.

1. Balibumel

Balibumel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy różni się to jakością ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jest temat o tv do xbox360. Powyżej 42' przy sygnale full hd jest różnica.

4. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Gry sa robione w max. 720p (1280x720) ale sa skalowane przez konsole i filtrowane, wiec rozni sie jakoscia :). Na TV HD najlepiej uzywac kabla VGA.

5. virus666

virus666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Ja mam do swojego tv podłączony kablem hdmi i nie narzekam na jakość więc nie wiem czemu akurat vga do tv hd.

6. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    VGA żart?

7. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja uzywam hdmi, na poczatku vga, ale zmienilem na hdmi z markowych kabli, o wiele lepszy obraz, hehehe vga :D dobre. CO do obrazu wiekszosc gier jest 720p, zreszta zalezy od tv, u mnie jest 1080p w konsoli ustawione i tv z full hd 40 cali, dodatkowo dobra ogleglosc i obraz super :) co innego jak sie podejcie bardzo blisko tv, to widac te pseudo full hd .

ps. podczepie sie jesli chodzi o obraz, bo jestem posiadaczem x'a od nie dawna, pol roku, :p i mam pytanie, o co chodzi tam z kolorami w opcjach, jak najlepiej ustawic.

8. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    grałme ostatnio na tv Sony Bravia 46cali Full Hd ale gralem na jakim hdmi za 40zł i powiem ci ze nieżle Polecam ale ja i tak wole sobie pograc na Monitorze według mnie lepiej nie musze wszystkigo szukac na ekranie po prostu mam wszystko w zasiegu oka a na tv musze czsami szukac czegosc na mapie w gta 4 to dziwnie wyglonda

9. ZorGeReR

ZorGeReR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łuków
    Jonasz weź się za słownik bo załamka ... ;P hehehe, co do HDMI byle by miało redukcje szumów, chyba że czujecie potrzebę wydania 300 zł ;-)

10. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
Wczytywanie...

Poleć forum