1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fullcap NEW ERA Houston Rockets 7 3/8

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fresh.cie, Wrzesień 16, 2012.

1. fresh.cie

fresh.cie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, sprzedam czapkę tak jak w temacie New Era Houston Rockets, rozmiar 7 i 3/8. Fullcap był założony na głowę 2 razy(tak, słownie dwa). Wierzcie lub nie, mi na tym nie zależy. Chcesz kupić, musisz zaufać, że tak było:)
    Czapka jest w stanie idealnym, wygląda jak nówka, bo praktycznie jest nowa. Nie ma żadnych przebarwień, odkształceń.
    Zakupiona była w USA, w te wakacje. W Polsce jest praktycznie niedostępna, ciężko ją urwać także na zagranicznych rynkach. Nawet u celebrytów takiej nie widać, jedynie widziałem ją w teledysku Kirko Bangz - Drank in my cup.
    Naklejka z rozmiarem odklejona, zostawiłem tylko hologram na spodzie daszka.

Sprzedaję tylko dla tego, że jest mi ciut za duża.

Cena jaka mnie interesuje to 80 zł + przesyłka. Wysyłam tylko za pobraniem, allegro możliwe bez problemu.

Zdjęcia:
    Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Wczytywanie...

Poleć forum