1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Funkcje LT 3.0 i RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzysiekiksde, Styczeń 16, 2013.

1. krzysiekiksde

krzysiekiksde Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam zamiar kupić xboxa 360 z RGH i LT 3.0 i w związku z tym mam kilka pytań. Znam możliwości obydwu przeróbek, lecz nie wiem jak zachowują się one razem.

1. Chciałbym pograć przez Xbox Live, a więc korzystać mogę wtedy tylko i wyłącznie z LT 3.0 odpalając gry z płyty, czy można również grać z dysku (RGH).
    2. Jak korzystać z takiej konsoli w internecie aby nie otrzymać bana?
    3. Słyszałem o czymś takim jak dual nand - zrozumiałem, że można przełączać między kością z RGH, a oryginalną kością. Czy coś takiego można w tej konsoli zamontować? Jaki to może być koszt?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pestek1771

pestek1771 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tuchola
    1. Nie zagrasz w Xlive z RGH.
    2. ^^
    3. Koszt nie wiem, ale to jedyna opcja żeby grać na Live i mieć RGH.

4. WhiteMan

WhiteMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Tychy
    Tylko RGH :D i Linka se ustawići graszon line :p

5. krzysiekiksde

krzysiekiksde Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, to tylko jeszcze interesuje mnie kwestia kosztu dual-nand i ewentualnie kto taką usługę wykonuje ; )

6. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    zajrzyj do dzialu uslugi i zapytaj.

Wczytywanie...

Poleć forum