Funkcjonalny telefon

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Po ponad rocznej przygodzie z iPhone'm 3G w końcu mówię temu szatańskiemu narzędziu kulturalnie SPIE*DALAJ. Jedyny telefon jaki w domu posiadam na ten moment to bodajże Ericsson T65 z epoki kamienia łupanego. Trzy kolory wyświetlacza i te sprawy :D więc poszukuję czegoś w zastępstwie. Najbardziej zależy mi, by telefon miał WiFi, możliwość oglądania filmów, w miarę dobry aparat (5 mpikseli i wyżej) i miał wbudowaną pamięć (jak iPhone właśnie, sigh...) 8gb lub więcej, z racji tego że telefon traktuję jako odtwarzacz muzyki. Chciałbym, by był to Sony Ericsson (w ostateczności Nokię i Samsunga też zniosę). Możecie coś polecić?
 

Emcio

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
HTC Desire S
HTC Desire HD
HTC Desire Z
SE X10 arc
Nokia N8
Nokia E7
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
Xperia neo i arc jesli ma byc SE ;) sam fakt nie podales kwoty jaka chces wydac wiec to wrozenie z fusow.

nabazgrane na LG - P500
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Z czystym sercem polecam Samsunga Galaxy S.
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Galaxy S 2

Nawet go w ręku nie miałeś a polecasz? :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
SGS II - fajna kamerka, wyświetlacz i ********* cena do jego możliwości ;)
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Sony Ericsson Xperia ARC warty swojej cenny Galaxy S2 to przesada android i tak nie używa 2 rdzeni to jak 8gb ram na systemie 32 bitowym system użyje tylko 3.5 gb

Najlepiej wejdź na Android.com.pl dużo artykułów tak jest itp oraz forum popytaj poczytaj testy recenzje, mi w SE podoba się to że jest modułowy masa dodatków w postaci gadżetów jest do xperi a taki samsung oferuje tylko słuchawki.
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Fakt, nie podałem. Mea culpa. Myślę, że kwota to mniej więcej 600-700zł, za tyle za ile uda mi się sprzedać iPhone'a, może dołożę do tego ze stówkę czy dwie.
Przyjrzę się Xperii i Samsungom, dzięki za podsunięcie ich. :)
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
nie nie to 3/4 postów do śmieci jak 700 zł to coś w klasie xperia x10 samsung galaxy s i xperia arc to powyżej 1000 zł a no i xperia to sony ericsson tylko tak nazwali swoje telefony z androidem taka seria.
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam galaxy ace i moge go z czystm sumieniem polecic. Akurat zmiescisz sie w tej kwocie, ktora masz. Oczywiscie jak bys miale wiecej kaski to lepiej Galaxy S lub jeszcze lepiej S2
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Na S2 nie działają niektóre gry i apki
Na dzień dzisiejszy jeśli ja miałbym kupować nowy telefon najbardziej sprawdzony jest SGS, ruszy na nim prawie wszystko, masa modów i CMów.
 

Do góry Bottom