1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Furious 7 Car Pack do Forza Horizon 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 7, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jeśli Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious to za mało i ktoś wolałby pojeździć samochodami z „Szybkich i wściekłych” w normalnej wersji Forza Horizon 2, to właśnie ukazała się do tej gry na Xbox One paczka „Furious 7 Car Pack”. Za równowartość pięciu dolarów dostajesz: 1970 Dodge Charger R/T, 1970 Plymouth Cuda, 2013 Jeep Wrangler Unlimited, 2014 Maserati Ghibli S, 1970 Plymouth Road Runner, 2015 Dodge Charger R/T, 2015 Dodge Challenger oraz 1998 Toyota Supra (darmowa próbka)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Jeszcze nie ma u nas w XBL. Mam nadzieję, że z Car Pass'em będzie ten pack za darmo :)

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Osobno płatne jest 5$

5. KubaFreeStyle

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Kupiłem z ziomkami ten Car Pack, ale problem polega na tym, że tych aut w grze nie widać. Kupione, ściągnięte na konsolę, ale w grze tych aut nie ma :D Ja mam na polskim XBL, jeden ziomek na USA, drugi na niemieckim - wszędzie to samo... :/

6. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    310
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    To samo. Dlc kupione a aut nie ma ;)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

7. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    To samo u mnie, car pack kupiony a aut nie ma... pewnie przez te problemy z serwerami, przez które kluby nie działają.

8. KubaFreeStyle

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Ok jest aktualizacja do gry (370MB) - zapewne auta z F&F7 w końcu się pojawią ;)

9. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    I tak jak po cichu myślałem, że pomyślą o posiadaczach FH2 i "obdarzą" nas autkami z darmowego dodatku. Trochę nie banglajo, że kazą płacić posiadaczom Season Passa za ten dodatek ale trudno się mówi i się kupuje ;) Powiedzcie tylko czy auta są modyfikowalne? Chodzi mi głównie o zmianę koloru i tuning od wnętrza, bo na większe wizualne zmiany raczej bym nie liczył...

10. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Czy auta są modyfikowalne tego jeszcze nie wiem - sam czekam, aż wrócę z pracy do domu i to sprawdzę :D
    Natomiast wczoraj napisałem do supportu w sprawie płatności 17,99 PLN za ten dodatek. Rozmawiałem z jakąś babką na czacie i powiedziała mi coś takiego: Car Pass obejmuje 6 comiesięcznych pakietów samochodowych, w których jest po 5 aut.
    Od premiery gry czyli od października już minęło 6 paczek samochodów w marcu. A ten dodatek zawiera nie 5 a 7 samochodów i nie jest on objęty Car Passem. Jak to słodko ujęła: "Wszystkiego są kiedyś granice"...

Jakiś komentarz odnośnie wyciągania kasy od użytkowników ? :D Zawsze mogli walnąć cenę 34,99 PLN, heh...

11. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Ze wszystkim się zgodzę. Od razu było mówione tylko o 6 paczkach w zakresie Car Passa, tylko nie sądziłem, że jeszcze jakiś pakiet wyjdzie. Teoretycznie comiesięczne pakiety zawierały 6 samochodów, z czego jeden był dla wszystkich. Szkoda tylko, że bardziej się nie wysilili i nie wydali samochodów w nowym DLC w stockowej wersji, a tylko w wersji F&F - 2015 dodge challenger z kratą w FH2 - w samodzielnym, tematycznym dodatku może i tak, ale tu?? Nieeeeeeee.... <ok. charger i ghibli na wypasie :D)

Wczytywanie...

Poleć forum