"Gadżety" z Modern Warfare 3

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Kampania reklamowa Modern Warfare 3 zaczyna zwiększać swoje tempo. Firma stawia mocno na produkty sygnowane logiem Modern Warfare 3, czego efektem były prezentowane niedawno zestawy słuchawek, a teraz do współpracy dołączają: Gunnar Optiks z limitowaną serią okularów, Jeep, który ponownie wypuszcza serię Wranglera sygnowanego logiem kolejnej części Call Of Duty oraz koncern Pepsi z nową linią Mountain Dew.

Jak poinformowali przedstawiciele Gunnar Optiks, limitowana wersja okularów Gaming Eyewear będzie charakteryzować się unikalnym, futurystycznym projektem i "militarną technologią", a Ich oprawki zostały stworzone ze stopu magnezu. Dzięki szerokiemu zakresowi dostępnych soczewek i regulowanym noskom dostosowującym się do każdej twarzy, powinni pasować wielu graczom.

W zestawie z okularami znajdzie się również pokrowiec na nie oraz szmatka do czyszczenia. Oczywiście z logo Call of Duty: Modern Warfare 3.

Jeśli macie już słuchawki, a okulary nie są wam potrzebne, może skusicie się na coś innego (i znacznie większego) firmowanego nazwą Call of Duty: Modern Warfare 3? W Detroit zaprezentowano specjalną wersję Jeepa Wranglera Unlimited - sygnowaną logiem produkcji Infinity Ward.

W trakcie imprezy Woodward Dream Cruise, która odbywa się w Detroit, zaprezentowano Jeepa Wranglera Unlimited firmowanego przez Call of Duty: Modern Warfare 3. Samochód jest ulepszoną wersja ubiegłorocznego auta, które zdobiło logo Call of Duty: Black Ops. [cdaction.pl]

Oprócz tego, dziś przedstawiciele Pepsi poinformowali, że rozpoczęli wspólną kampanię i podpisali porozumienie z Activision, czego owocem jest nowa linia butelek reklamujących Modern Warfare 3 na produktach marki Mountain Dew Game Fuel.







źródło:
Jeep, Mountain Dew i okulary Gunnar Optiks - wszystko z Modern Warfare 3 - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Kiepskie te gadżety. Kto kupi terenówkę dla gry ? Odpowiedź jest prosta. Amerykanin :D
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co ja zrozumiałem to samochód ma tylko promować tytuł. Im więcej napisów Call of Duty Modern Warfare 3 tym większa sprzedaż, proste;)
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Niee, zaraz na Ebayu będzie tego od groma :D
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
hah ;d nie ma to jak wyjść na miasto z butelką Mountain Dew i ten szpan z logiem MW3 ***
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Yyyy to to są jakieś specjalne okulary dla graczy, czy jak? Ludzie, co oni nie wymyślą. Jutro zamawiam Jeep'a, a co, postawie go obok iksa.
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Woooww.. szaleństwo normalnie !.. :D .. Kazdy by chciał mieć takiego Jeep'a.. :D
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Jedyne co bym z tego kupił to te MD, butelka jakaś taka bardziej pasowała by do roweru zamiast bidonu :D
 

scorpion22

Banned
nie no to mountain dew i jeep to już przesada wg mnie ;D Rozumiem wypuścić koszulkę,torbę czy długopis z gry no ale żeby auto ? <ściana>
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak już sie biorą do promocji z napojami to grubo.
Jakby to zrobili tak jak EA to napewno by sprzedaż COD'a skoczyła.
EA i mrPepper ( taki napój sprzedawany chyba tylko w stanach ) zrobili akcje promującą Mass Effect 2 i po kupieniu ich napojów można było jakiś kod wpisać na stronie i pobrać jakieś dlc za friko ( bodajże jakieś maski to były) Jakby tak do 10 napojów mapa do multi gratis z czego można by było mieć 2 do wyboru to bylo by coś.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
żenada chwytają się wszystkiego czego mogą ja rozumiem plakaty na mieście itp ale butelki okulary i auta to przesada może jeszcze zaczną robić majtki albo wibratory z modern warfare ? Albo nie lepiej zbudują dom publiczny o nazwie modern warfare dla każdego gościa -20% cenny gry no ludzie dajcie spokój przesadzają i to ostro.

Myślałem nad kupnem MW3 ale chyba sobie odpuszczę bo coraz bardziej jestem zniechęcony przez Activision.
 

Paf9o

Banned
Użytkownik
Nie rozumiem tego podejścia. Większość z Was chce się wypowiedzieć ale nie wiecie co by tu napisać więc narzekacie.
Zawsze cos jest złe, zawsze coś nie tak...

Jakby nie promowali gry w ogóle i nie podpisywali umów partnerskich to tez byłoby źle, prawda?

Czy po prostu taka mentalność, że zawsze beznadzieja i przesada, hmm?;>
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
żenada chwytają się wszystkiego czego mogą ja rozumiem plakaty na mieście itp ale butelki okulary i auta to przesada może jeszcze zaczną robić majtki albo wibratory z modern warfare ? Albo nie lepiej zbudują dom publiczny o nazwie modern warfare dla każdego gościa -20% cenny gry no ludzie dajcie spokój przesadzają i to ostro.

Myślałem nad kupnem MW3 ale chyba sobie odpuszczę bo coraz bardziej jestem zniechęcony przez Activision.
Altres, a 'dobre' EA sprzedaje klawiaturę za 600 zł, myszkę po 350 zł - to jest czysta żenada. Za samo logo płacimy Battlefield 3 płacimy 70% ceny. Sprzedają też torby - pewnie cena ok. 300 zł. TO jest skąpstwo. Za specjalne okulary Modern Warfare 3 zapłacimy ok. 250 zł - to nie jest dużo. Mountain Dew z logiem MW3 będzie na pewno troszkę droższe od zwykłej serii. Jeep ma tylko reklamować Modern Warfare 3, na pewno nie trafi do seryjnej sprzedaży Przykładów z burdelami nawet nie skomentuje.
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Po co dyskutować na temat reklamy ?! i te marudzenie :/ podyskutujcie sobie na temat gry. Ja chce wrócić do czasów PSX ; (
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Altres, a 'dobre' EA sprzedaje klawiaturę za 600 zł, myszkę po 350 zł - to jest czysta żenada. Za samo logo płacimy Battlefield 3 płacimy 70% ceny. Sprzedają też torby - pewnie cena ok. 300 zł. TO jest skąpstwo. Za specjalne okulary Modern Warfare 3 zapłacimy ok. 250 zł - to nie jest dużo. Mountain Dew z logiem MW3 będzie na pewno troszkę droższe od zwykłej serii. Jeep ma tylko reklamować Modern Warfare 3, na pewno nie trafi do seryjnej sprzedaży Przykładów z burdelami nawet nie skomentuje.
LOL. To nie EA, a Razer sprzedaje itemy sygnowane logiem BF...
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Butelka MD z logiem gry wygląda zbyt nerdowsko jak dla mnie, piłbym taką butelkę w ukryciu <lol2> pamiętam jak inna woda (albo ta sama?) reklamowała WoWa, do wyboru 2 smaki-kolory Alliance i Horda, nie dość że ludzie w grze się obrzucają błotem bo grają w tej a nie innej frakcji to jeszcze wojna na wersję napoju ma być. Okulary, nie znam się na takich akcesoriach do ubioru jednak mi się taki model nie podoba, a jeep? Niech sobie jeździ i reklamuje, mi to lotto. Większość z tej formy reklamy mi nie odpowiada, ale mnie i tak media reklamowe nigdy w życiu na grę nie namówią, tylko gameplaye,recki,opinie.

K0TAKU, chcesz się bić a rękawic nie masz. Tak jak Hextor wspomniał za peryferia z logiem BF3 odpowiada Razer nie EA. Co prawda Razer musiał zabulić EA co nieco by dostał pozwolenie na robienie sprzętu na którym sygnowana jest ich marka, ale wątpię by EA miało wpływ na cenę końcową tych akcesori. Poza tym, razer nigdy nie był tani i nie będzie, to ich cecha, jedna z wielu, tak samo jak bardzo dobra, wręcz fenomenalna jakość sprzętu. Wczoraj przyszła do mnie paczka z Razer Deathadder'em (oczywiście sam kupiłem, zero wkładu rodziców) i gdy pokazałem go mamie i powiedziałem o cenie (180zł) prawie szczękę z podłogi musiała zbierać. Pewnie myślała że za myszkę do komputera można zapłacić maksymalnie w granicach 30-50zł a tu zonk ^^ Ja jednak nie żałuję ani grosza wydanego na myszkę, wiem że spokojnie wytrzyma 2-3 lata bez uszczerbku na jakości.

Edit: @Down
"pluja"? To że Ty reprezentujesz poziom gimnazjum to nie znaczy że forumowicze i samo forum taki sam poziom reprezentuje. Poza tym ten myśliwiec nie miał reklamować gry (tak wiem, logo BF3 się na nim znajdowało) tylko być częścią dekoracji na gamescomie, ten myśliwiec nie będzie latał po przestworzach i reklamował dalej gry, w przeciwieństwie do jeepa który będzie ustawiony w jakimś ruchliwym punkcie albo sam będzie objeżdżał miasto. Także Twój argument nie trafiony, próbuj dalej.
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
Zapomnieli juz ze Battefilda reklamuja samolotem a tu do jeepa sie pluja.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Altres, a 'dobre' EA sprzedaje klawiaturę za 600 zł, myszkę po 350 zł - to jest czysta żenada. Za samo logo płacimy Battlefield 3 płacimy 70% ceny.
Weź już nie wymyślaj, bo cena myszki z Bf3 czy też bez jest taka sama. Poza tym nie EA, a Razer je sprzedaje.

Co do tego promo MW3, to same te okularki są drogie, 50cent je reklamuje, a szczerze mówiąc to nie wiem na co komu one :p
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
po prostu boją sie konkurencji (bf3) i czym wiecej jakis tam gadzetow tym dla nich lepiej :d
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
"pluja"? To że Ty reprezentujesz poziom gimnazjum to nie znaczy że forumowicze i samo forum taki sam poziom reprezentuje. Poza tym ten myśliwiec nie miał reklamować gry (tak wiem, logo BF3 się na nim znajdowało) tylko być częścią dekoracji na gamescomie, ten myśliwiec nie będzie latał po przestworzach i reklamował dalej gry, w przeciwieństwie do jeepa który będzie ustawiony w jakimś ruchliwym punkcie albo sam będzie objeżdżał miasto. Także Twój argument nie trafiony, próbuj dalej.
Nie spinaj sie bo Ci zylka peknie.
 

Do góry Bottom