1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Galeria Max Payne 3 - screenshoty

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Marzec 3, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Czy Max Payne 3 w końcu nadejdzie, czy pozostanie nam tylko wpatrywać się w obrazki z gry?

•• Gra akcji/TTP, w której ponownie wcielimy się w postać Maksa Payne'a

źródło - Gamezilla

Przecież tu w ogóle nie czuć starego, dobrego Maxa, co oni zrobili z tą grą... To wygląda jak Total Overdose :cower:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Raczej nie przypomina klimatycznego Max Payne'a 2.
    Ale myślę,że to będzie dobra gra bo Rockstar nas jeszcze nigdy nie zawiódł :)

4. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Ciekawe jak będzie wygladał multi , o ile wogóle będzie :)) . A gierca będzie dobra synu nic sie niemartw . Rockstar zawsze dał radę

5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Będzie multi ;) Galeria bardzo ładna . To może być hit :)

6. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Rockstar nigdy nie zawodzi!

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Jak dla kogo. Nie wiem, czy jesteście aż tak bardzo oślepieni marką i hypem na R*, czy serio tak czcicie te gry. Obyście mieli racje.

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Polać mu i to podwójnie, jak dla mnie Rockstar to średnia marka i tak ona się trzyma, nie wiem skąd ta fascynacja niektórych ludzi.

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    A stąd, że R* jeszcze nigdy nie zawiodło pod żadnym względem. Gry robią świetne i klimatyczne, graczy traktują jak graczy a nie jak bydło na którym można zarobić (np. darmowe DLC do Red Dead Redemption). Nie odbija im do głowy kasa, nigdy nie ma jakiś niekontrolowanych przecieków. Po prostu świetne studio. To raczej ja Was nie rozumiem jak można jarać się bardziej "I EJ" i "DAJS" którzy tyle naobiecywali a w Battlefieldku pełno bugów...

Ale do rzeczy - Max Payne 3 klimatem pewnie nie będzie przypominał poprzedniczek (a szkoda, wielka szkoda, bo pierwsza część była miodna nawet z dubbingiem Radka Pazury który świetnie dał sobie rade z podkładaniem głosu), mimo wszystko w to TRZEBA zagrać. Klimat klimatem, myślę że "trójka" będzie miała swój własny, tzn. odbiegnie trochę od poprzedniczek ale i tak będzie trzymać poziom.

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nikt nigdzie nie wspomina o EA ani o DICE, nie wiem po co w ogóle wchodzisz na ten temat. Rockstar jest przeciętnym studiem, GTA IV zawiodło na całej linii, RDR był w mojej opinii nudny, a Max Payne zapowiada się beznadziejnie. Chciałbym Ci też przypomnieć, że seria GTA jest najbardziej zbugowaną serią 'ever'. San Adreas osiągnęło apogeum błędów, najczęściej związanych z teksturami.

Wczoraj na SB miała miejsce 'krótka' wymiana zdań z Azurą właśnie na temat Rockstara i zdania nie zmienię - R* jest studiem jak każdym innym, robi dobre gry, ale nie stworzyło jeszcze nic przełomowego.

11. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  12. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ja jestem spokojny o ta gre, jest w dobrych rekach i pewny murowany hit..moze odbiegli nieco od starego max payne, ale moze i to dobrze nieco swieżosci sie seri przyda nawet ze wzgledu na nowa generacje:)
    pytanie czysto techniczne, orientuje sie ktos czy gra bedzie miala napisy PL?? bo tworcy z tego co wiem teraz maja wydawac wbudowane napisy PL do wiekszosci swoich gier

13. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Teoretycznie powinny być, ale jak będzie w praktyce - nikt nie wie. Tak, czy siak, tutaj idziesz przed siebie i strzelasz we wszystko, co się rusza, większość tekstów będzie się opierała na 'i'll kill u unclefucker!', więc nie wiem, czy jest sens 'spalszczać'. Chociaż, jeśli Max nadal będzie stawiał na przeżycia fabularne - możemy oczekiwać fajnych i klimatycznych cutscenek z dużą ilością dialogów - tu Rockstar faktycznie dominuje. Nie mniej, myślę, że podstawy angielskiego wystarczą do zrozumienia treści zawartych w grze.

14. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Podstawy angielskiego starczą na większość gier, także tu nie powinno być problemu. Chociaż wersja kinowa mile widziana.

15. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Według zapowiedzi Rockstar powinny byc polskie napisy:)
    Wiadomo ze wiekszosc gier posiadajacych jezyk angielski jest zrozumiala moze oporcz LA Noire ale jednak milo jest grac w gre w kinowych polskich napisach:)

16. Bastardo

Bastardo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WLKP
    Jeszcze jeden offtop i bedzie warn!! max 3 bedzie dobry ale czy taki jak 1 i 2 to raczej watpie tam była fabuła klimat i cos nowego(bullettime) a tu troche taki kotlet ale mimo wszystko miodnie sie zapowiada.

17. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dla mnie przypomina Kane & Lynch

18. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jest tak jak przeczuwałem ta gra ma tylko tytuł MAX PAYNE a to co zawiera to całkiem coś innego niż stary Max.. no cóż.. a już może okaże się czymś fajnym. Mam nadzieję że będzie znośna gra. Po screenach jest tak sobie.. czekam na jakieś demko albo full wersje.

Dam grze szansę ale już wiem że to nie to samo :(

19. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Właśnie, mogli by wypuścić demko, ale nie w środki czy pod koniec singla, ale z misją która za dużo do fabuł nie wnosi aby obadać ogólnie system gry itp.

20. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Zamilcz chłopie i nie pisz więcej swoich nietrafnych i błędnych uwag. Przepraszam bardzo ale jeśli GTA: SA (i wszystkie inne no może z wyjątkiem IV która była fatalna na PC) było zabugowane i słabe to ja nie wiem, musisz być jakimś testerem i grałeś w wersje pre-alpha. Bo widzisz... grałem na wszystkich możliwych platformach w san andreas, mam spokojnie ponad 800h (jak nie więcej) spędzonych w tej grze i w żadnej nie doświadczyłem uciążliwych bug'ów czy też Twojego problemu z teksturami. A wersja na PC to mistrzostwo, gra śmiga na banalnym sprzęcie przy czym oferuje całkiem ładną oprawę graficzną i wielki świat do eksplorowania. Przełomowe również było, gra niemalże idealna, świadczą o tym recenzje i opinie o grze oraz co najważniejsze cała rzesza modderów, nie spotkałem się z inną grą która miałaby takie zaplecze fanów (oprócz cs-nonsteam). Co do tekstur to chyba chciałeś powiedzieć GTA IV, tak wersja na PC była fatalna...

Gry przy których Rockstar macza palce zawsze są dobre, nigdy nie zawiedli. Każda z ich gier może się komuś podobać albo jak Tobie, nie podobać. Jednakże pisząc że rockstar niczym się nie wyróżnia oraz wypuszcza zbugowane, przeciętne gierki nie wyrażasz swojej opinii, zwyczajnie przeinaczasz fakty i się mylisz. Zresztą ktoś już napisał że zawsze masz coś do powiedzenia wbrew powszechnej opinii i zazwyczaj się mylisz, cóż... chyba ktoś tu miał rację.

Co do gierki, przypuszczam że będzie kosmos! Gameplaye i zapowiedzi napawają mnie optymizmem, jak będzie? To się okaże po premierze, mam nadzieję że max nie zawiedzie.

21. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Oczywiscie ze nie zawiedzie, kazda gra ze stajni R jest majstersztykiem

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...
Status Tematu: