1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Galeria screenów z nowego DLC do Two Worlds II

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Czerwiec 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Sądziłem, że nic nie jest wstanie mnie zaskoczyć jeśli chodzi o świat gier. Galeria screenów z zapowiedzianego DLC do Two Worlds II zweryfikowała jednak moje poglądy.

Two Worlds II: Pirates of The Flying Fortress pojawi się na rynku już w październiku. Dodatek przeniesie Was w bardziej egzotyczne miejsca, pełne piratów niebezpiecznych pułapek i… wielkich świecących grzybów.

Ciekawi mnie skąd pracownicy Reality Pump czerpali inspiracje przy tworzeniu tych leveli?

Pełna galeria na XBOX Magazyn - Galeria screenów z nowego DLC do Two Worlds II

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    screny wg mnie sa bardzo ladne i klimatyczne

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Przynajmniej to jakoś wygląda :) Ale teraz jest jak Risen 2 - za bardzo Fable dają screen'y :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum