1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Galki w padzie i zapobieganie RRod

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez DojoPL, Maj 1, 2009.

1. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Witam!
    Mam otóż pewien problem.Po pierwsze przy gałkach kruszy się pokrycie.To znaczy gałka jest trochę biała.Jakby kruszyło się to z boku.Czy jest to normalne?

PO drugie jak zapobiec Rrod.Konsola leży u mnie na półce pod telewizorem.U góry ma jakieś 6cm.Do tyłu 30cm.(to jest głęboka szafka) a po bokach jakieś 5cm i 6cm.Przenoszenie nie wchodzi w rachubę.Gdyż oczywiście mamie gdzie indziej nie pasuje.Tylko tam albo nigdzie.Próbowałem przekonać ,że może się tam szybko zepsuć ale mój zarozumiały tata wkroczył do akcji.Tak sobie myślę ,że nawet jak się zepsuje to i tak po powrocie będzie tam dalej stała.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ar7i

Ar7i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    #1 Wygląda na to ze bardzo entuzjastycznie grasz... pad nie jest ze stali(chodź pewnie i takiego byś do piachu posłał) hehe
    Ogólnie to normalny objaw "dotarcia się pada"
    #2 jeśli szafka nie jest przelotowa to masz problem a powiedz mi jeszcze datę produkcji konsoli bo to ona mówi dużo o jakości podzespołów(datę masz napisaną z tyłu konsoli nad kodem kreskowym)

4. PiaER

PiaER Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Auvergne
    Co do galek: nie mysle, ze tak powinno byc.
    By zapobiec Rrrod mozesz:
    - w ogole nie grac na konsoli
    - wymienic paste
    - zapewnic cyrkulacje powietrza.
    W twoim wypadku konsola ma odstep, ale co z tego jesli cieple powietrze nie ma gdfzie uciec a najprawdopodbniej zatrzymuje sie na scianie? Jednak 30 cm to dosc duzo i jesli masz jaspera mysle, ze nie szansa na RROD'a jest dosc niska.

5. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    1. To chyba nie jest normalny objaw zużywania się pada.
    2. Jeśli nie masz przerobionej konsoli, to spoko, masz 3 lata na RRoD'a ;) Ale ja i tak przekonałbym rodziców, żeby postawić / położyć konsolę obok szafki, gdzie będzie miała o niebo lepsze chłodzenie i odprowadzenie ciepłego powietrza. Zawsze możesz pokazać rodzicom nasze posty ;)

6. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    co do 1:ja tez tak mam,brud z lapek,pot i sie zbiera syfek na galce;] zauwaz ze tylko przy lewej,na tej z ktorej najczesciej sie korzysta

7. martini

martini Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gniezno
    1.Normalka.W koło gałki mam jeszcze okrąg bo ociera w koło o plastik i się kruszy-stąd ten pył.

8. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Nie no gram nie za dużo.Konsola jest max 3 razy włączana ale na krótka max 2 godzinki.Na razie żadnej zwieszki.
    Co do konsolki jest to falcon ale ten już najnowszy.Wersja Arcade data produkcji o ile dobrze pamiętam to chyba październik 2008.

9. only

only Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    U mnie też kruszy się pokrycie, a xboxa mam ustawionego dokladnie tak jak ty, tyle że z tyłu zamiast ścianki mam dziure na wylot powietrza

10. sdawid1q

sdawid1q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bracknell UK
    to nie nawalaj tak w niego :)

11. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Za bardzo energicznie grasz, ja tego nie mam:).
    A co do zapobiegniecia przed 3rod, konsola musi być w chłodnym i przewiewnym miejcscu. Te 30cm z tyłu moze byc ale te 5 i 6 cm po bokach to zdecydowanie za mało:(.

Wczytywanie...

Poleć forum