Gałki w padzie

JohnCena2011

Użytkownik
Użytkownik
Siemka.....
Co można zrobić ze ścierającymi się gałkami w padzie.(Chodzi mi o ten drążek pod grzybkiem)
Po prostu podczas gry w której trzeba często kręcić analogami do okoła jak np. w SmackdownVsRaw2011 mocno się ścierają .
W ps2 które miałem analogi byly prawie do połowy przetarte a niechce żeby tak samo było w padzie od Xboxa.
 

saffal

Użytkownik
Użytkownik
Kup nowe, koszt 10 złotych

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

JohnCena2011

Użytkownik
Użytkownik
Widziałem nawet po 4zł na allegro.
Mógłbym je kupić ale sam raczej bym tego nie wymienił jeszcze potem nie złoże i coś zepsuje.
Pozatym chyba gwarancje stracę jak sam rozkręce pada.
 

87gelu87

Banned
Użytkownik
jezeli nie chcesz rozkrecac pada i obawiasz sie tego to nie ma innej rady na scierajace sie galki :) a wymiana galek jest banalnie prosta i po rozkreceniu sam zaobaczysz ze nei ma tak nic takiego strasznego
 

lakiluk2424

Użytkownik
Użytkownik
Widziałem nawet po 4zł na allegro.
Mógłbym je kupić ale sam raczej bym tego nie wymienił jeszcze potem nie złoże i coś zepsuje.
Pozatym chyba gwarancje stracę jak sam rozkręce pada.
O gwarancje ciężko ^^ A jak się zdecydujesz to zobacz czy masz takie śrubokręty aby rozkręcić pada, jeżeli nie zakup na allegro.

lakiluk2424:p
 

JohnCena2011

Użytkownik
Użytkownik
No jeszcze nie wiem co zrobię.
Wam też się tak gałki wycierają?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie
 

makyy97

Użytkownik
Użytkownik
Mi nie,nie mam takiego problemu.
 

szymona96

Użytkownik
Użytkownik
Wycierają się, jednak po 3 latach jeszcze jest znośnie, ale dużo bardziej się ślizga niż w padzie z 2010r.
 

Keryy

Użytkownik
Użytkownik
ja po 1,5 roku na lewym nie miałem już tych kropek. Teraz po ponad 2 robi się coraz bardzie płaski. Nigdy nie zapomne pada w media markt. Tam był kompletnie płaski. :D
 

JohnCena2011

Użytkownik
Użytkownik
Niewiem czy zrozumieliście ;)
Nie chodziło mi o te grzybki na których są te kropki tylko o ten drążek pod grzybkiem ;)
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
Sam w pierwszym poście napisałeś, że masz pada na gwarancji, więc ją stracisz po rozkręceniu go. Inaczej nie wymienisz gałek.
Co jeszcze chcesz wiedzieć?

Sent from my U20i using Tapatalk
 

resident202

Użytkownik
Użytkownik
Posmaruj sobie wazeliną, szybciej ci kombosy będa wychodzić:p

Miałem pada trzy lata i tylko trochę się plastik wykruszył, a gram dużo, wątpię żeby stało ci się to co z padem od PS2
 

Do góry Bottom