1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Game Expert - wakacje z FIFA 10 - Racibórz

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Metaborg, Lipiec 29, 2010.

1. Metaborg

Metaborg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Ostatnio pojawiło się info, że w niektórych salonach mediaexpert odbywać się będą turnieje fify. ( http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/game-expert-wakacje-z-fifa-10-a-60933.html ). I mam odnośnie tego pytanie dla forumowiczów mieszkających w Raciborzu bądź okolicach. Czy jesteście mi wstanie powiedzieć czy można się jeszcze zapisywać (i do kiedy) na turniej, i w jakich mniej więcej godzinach ten turniej będzie się odbywał (7 sierpnia)?

Pytam dlatego, że chciałbym się zapisać z kolegami a niestety mieszkam jakieś 60km od Raciborza.

PS: Mam nadzieje, że nie ma limitów odnośnie wieku :D (ja 23 lata koledzy 26 ).

Będę wdzięczny za info.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. disi

disi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wprawdzie juz po turnieju, ale jako prowadzący go mogę Wam zdradzić ,że jak najbardziej mozna sie zapisywać w DNIU TURNIEJU ( sobota). Odbywa sie on w godzinach od 10-18. Masz pytania? Napisz gg 488 1664 . Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum