1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Game Informer chwali się nowymi screenami z Gears 4. Ta gra wygląda bosko!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 12, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wokół gier ekskluzywnych dla marki Xbox krąży ostatnio wiele mieszanych opinii. Jedni się zachwycają ich poziomem, drudzy załamują migracją na pecety. Lecz mimo wszystko trzeba przyznać, że robią ogromne wrażenie.

Kilka dni temu pisaliśmy o nadchodzących beta testach najnowszej odsłony Gears of War, które mają wystartować prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu.

Jednak zanim wsiąkniemy w mroczny świat "Girsów" i zaczniemy masakrować wrogów wszelaką dostępną bronią, możemy spojrzeć na przepięknie prezentujące się screeny, jakimi pochwalił się w Sieci Game Informer.

Deweloperzy pragną zachwycić nas nie tylko wizualnie (2 pierwsze obrazki pochodzą bezpośrednio z rozgrywki), ale i przywrócić te niezapomniane wrażenia, jakie towarzyszyły nam lata temu, kiedy jeszcze strzelanie zza osłon wywoływało nie małą ekstazę. No i w Gears 4 będziemy mogli zaatakować wroga potężnym kopniakiem w twarz!

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Na pc to i moze, na xbox one to brakuje wszedzie zabkow ;p

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

kuleczka91 i Quertin lubią to.
  4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Gearsy się kocha za to jaką jest grą a nie za ładne obrazki dlatego ja czekam na dobra grę i ********* Multi a ładne obrazki niech będą dla tych co preferują oglądać zamiast grać w grę .

5. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    A ja czekam na zacny single i co-op, bo to jest mocną stroną serii, multi to dodatek tylko.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1256
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No ładne ładne oczywiście z PC z samą tylko karta graficzną kosztująca tyle co dwa Xboxy ;D

7. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jedyna strzelanka na którą czekam. Olewam Battlefielda, na CoDy patrzę obojętnym wzrokiem, ale Gearsy to wciąż lubię. Mam nadzieję, że 4 nie zawiedzie w singlu bo to ta część gry jest dla mnie najważniejsza.

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Mimo, że nie jestem PC'towcem, to coś czuję, że jak zobaczę wymagania, to lekkiego szoku dostanę xP

9. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    No nie powiedzial bym ze Multi jest dodatkiem w gearsach ale to zależy czy ktos gra bardziej singlowo czy bardziej szuka gry po sieci

10. arturab

arturab Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Patrzę na te screeny i bardziej od tego że ładne cieszy klimatyczność, nie grałem w żadne gearsy, ale chyba się skuszę.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

11. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Screeny pewnie z pc + retuszowane,co nie zmienia faktu,ze gearsy zniszcza system :)

12. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Czy tylko mi się znudziło Gears of War? Po 4 ogranych grach już nawet nie myślę o nowych gyrosach

13. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Gersow to byly tylko 3czesci. Tej ostatniej czesci nikt nie liczy. Dla mnie marka xbox to tylko posiada jeden ex gearsy wlasnie, nic innego im nie wyszlo. Szacunek do forzy jedynie lecz nie moj garunek gier...
    Czekamy na co-op2 i miodna gre

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

marthinez lubi to.
  14. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czekam niecierpliwie, podzielony ekran to mistrzostwo w singla czy po sieci. Jak ogłosili 4 część i reedycje 1 oraz możliwość grania w GoW3 na X0 od razu poszedłem do sklepu po zestaw X0. Teraz tylko czekać.

Niestety martwi tylko jeden fakt, że to jedna z nielicznych gier we współpracy na 2 pady.

Wczytywanie...

Poleć forum