1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Game of Thrones od Telltale Games to długofalowe przedsięwzięcie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 10, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Dobra wiadomość dla fanów fascynującego uniwersum autorstwa George'a R.R. Martina. Współpraca Telltale Games i HBO nie będzie jedynie jednorazowym wyskokiem słynącego ze snucia znakomitych historii studia. Umowa mówi o wieloletniej, rozciągniętej na przestrzeni kilku tytułów kolaboracji.

Game of Thrones ukaże się w dystrybucji cyfrowej już w przyszłym roku i podobnie jak wcześniejsze gry Telltale rozpisana zostanie na szereg epizodów. Wśród platform docelowych znajdują się konsole i urządzenia mobilne, co w prosty sposób przełożyć powinno się na PS3, PS4, X360, XO i iSprzęty,

Główną bazą dla wirtualnej wycieczki do Westeros jest serial produkcji HBO, ale twórcy nie zamierzają wzbraniać się przed czerpaniem z prozy Martina. Przedstawiciele rozsławionego przez wirtualną adaptację The Walking Dead studia podają, iż umowa ma wieloletni charakter i na jej mocy powstanie kilka gier.

Nie wiem jak Wy, ale ja jako fan serialu i dark fantasy w ogóle czekam z niecierpliwością. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Jak dla mnie świetna wiadomość! Mam nadzieję tylko że będzie to jakieś porządne cRPG a nie np. hack'n'slash (bo z pomysłami na grę to różnie bywa...)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jedna gra Game of Thrones już była. Żałuję totalnie, że włączyłem ją na xboxie i pozostawiła swój ślad w achivkach..

Mam nadzieję, że teraz Game of Thrones będzie grą wartą świeczki (chociaż patrząc na Walking Dead jestem pozytywnej myśli).

Wczytywanie...

Poleć forum