1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Game Room - jak pozyskać w PL Live?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pawjer, Grudzień 13, 2010.

1. pawjer

pawjer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hej,

Od paru dni jestem użytkownikiem X360 i pomimo że nowe gierki są super, to chętnie popykałbym sobie w starocie sprzed lat. Wiem że w w Live jest Game Room ze starociami ale niestety w wersji PL niedostępny. Mam już rejestrację na Live PL, tak więc z Game Roomu nici.

Czy pomimo rejestracji w polskim serwisie mogę utworzyć sobie inne konto, np. UK tak abym mógł ściągnąć i zakupić niedostępne dla Polski materiały?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Mozesz zalozyc konto na UK/USA XBL, tylko na czas rejestracji musisz zmienic region w ustawieniach konsoli. Po pobraniu Game Room bedziesz musial z niego korzystac na nowym profilu.

Wczytywanie...