1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Game Room wystartował, ale potknął się już w samym progu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez dawid813, Marzec 24, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Dziś swoją premierę miał Game Room - wirtualne środowisko dla fanów gier retro. Start wirtualnych automatów nie obył się jednak bez problemów.

Game Room został zapowiedziany jeszcze podczas zeszłorocznych targów E3. Trochę przez ten czas o całej "grze" przycichło, ale wreszcie doczekała się ona swojej premiery. Niestety, już na starcie pojawiły się problemy - po pobraniu dwóch dodatków, cała aplikacja najzwyczajniej w świecie wysypywała się. Dotyczyło to wersji zarówno pecetowej jak i xboksowej Game Roomu.
    Na szczęście według najnowszych zapewnień Microsoftu, usterka została już naprawiona. Gracze mogą już do woli delektować klasykami od takich firm jak Atari czy Konami.

Jeżeli chodzi o koszt zabawy, to są w sumie trzy opcje płatności. Za 40 Microsoft Points gracz będzie mógł znów poczuć się jak dzieciak w salonie gier podczas letniej kolonii - ta opłata będzie odpowiadała jednemu żetonowi. Jeżeli jednak ktoś woli zakupić dany tytuł na stałe, to powinien przygotować 240 MSP, ale wtedy będzie mógł grać na tylko jednej platformie. Natomiast po wyciągnięciu z portfela 400 MSP, dana gra stanie się dostępna i na Xboksie 360 i na pececie.
    Źródło: http://www.gram.pl/news_8QzeGe26_Game_Room_wystartowal_ale_potknal_sie_juz_w_samym_progu.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Czupax

Czupax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    A bez kupowania da się przetestować jakieś gry w tej usłudze czy trzeba od razu płacić ?

4. Zoax

Zoax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czupax czytaj ze zrozumieniem przecież jest wyraźnie napisane że żeton to 40 MSP.
    Na automatach nie byłeś, demo masz wtedy jak patrzysz jak kolega gra :)

5. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Ja to pobrałem i nie przypadło mi do gustu. Kolejna aplikacja (po Family Game Night) próbująca wyłudzić kasę.

@Zoax: Da się grać za darmo, do każdego automatu mamy przyznany czas Demo.

6. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    mi się to w miare podoba. jednak 40 msp za gre to troche za duzo

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Większość tych gier da się z internetu pobrać;), więc po co płacić emulator mame.

8. Orth

Orth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Resko - Szczecin - Berlin
    pisałem o tym w SB jeszcze dobrze nie pojawił się na xbl a już potknął się i upadł na gębę, poza tym czuje zawód... liczyłem na coś bardziej społecznościowego np. by była możliwość poruszaniem się avtarem a nie kamerą ;/ i by znajomi to byli prawdziwi ludzie a nie boty które są nawet w tedy gdy prawdziwych graczy nie ma online...

9. Czupax

Czupax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Jedyny plus tej usługi to to że przy pierwszym włączeniu dostajemy osiągnięcie 5pkt ,tylko dlatego warte jest ściąganie tego :D

10. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Powiem krótko bez rewelacji. Na pewno bym tych punktów nie przeznaczył na to.

11. piowolin

piowolin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Nie rozumiem ;/ Wczoraj ściągnąłem game room i pograłem sobie na każdym z automatów.
    Dzisiaj czytam w tym wątku, że jest pobierana kwota w wysokości 40 microsoft points, toteż sprawdzam na moim x-e ile jeszcze zostało i pokazuje mi się 1600 mpkt (czyli nic nie pobrało) Jak to w końcu jest ;/

12. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Mi też nic nie wzięło, bo wybierałem Demo a nie "Buy Full Version". Wtedy masz ograniczony czas na grę.

13. Kazik321

Kazik321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Także myślałem, że będzie można poruszać się avatarem (coś na wzrór PS Home), a tu taka kupa...chociaż wbiłem 70 G za darmo :p

14. Janol23

Janol23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    STG
    ja tak samo nie mozna sie poruszac boty i tak dalej jeszcze odwiedze u kolegi zagram w demko i skończe grac chyba :D

Wczytywanie...