1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gamecard problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Rutkoszczak, Wrzesień 14, 2008.

1. Rutkoszczak

Rutkoszczak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich,
    Chcialem sobie zrobic taki fajny gamecard jaki niektorzy maja na tym forum, zarejestrowalem sie na www.mygamercard.net i kazali mi wejsc na maila i kliknac tam taki link co mi przyslali. Po kliknieciu linka wyskoczyla mi strona o nastepujacej notatce
    No to klikami na Private Messages i tam mi wyskakuje rejestracja. Wszystko OK rejestrowalem sie i gadalem z kumplem na gg zagadal mnie i przez przypadek wpisalem ze urodzilem sie w 2000 r. :/. Czy kiedys zniknie ta data i czy bede mogl zrobic sobie nowy gamecard, albo czy ma moze ktos jakis pomysl jak mamsobie zrobic gamecard.
    Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Antol

Antol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: gamecard problem

A ja mam pytanie z innej beczki, ponieważ nie odświerza mi danych na gamecard, a pojawia się taki komunikat:

MGC Note:

We are missing game data totaling 120 GamerScore.
    This can be corrected by simply booting games not shown in this list

Ktoś wie o co chodzi?

4. angej

angej Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Antol, z tego co zrozumiałem to musisz odpalić te gry, których nie widać na liście.

5. Antol

Antol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

No właśnie i odpalam i nic. Obecnie gram sobie wesoło w Tenchu Z codziennie podłączony do xbox live i jakoś nie widać efektów.

Wczytywanie...