1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gameplay z Dead Rising 3 - taranowanie pojazdami, szalony oręż, totalna rozwałka

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 22, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Przed samym rozpoczęciem targów gamescom Capcom podrzuciło nam paczkę soczystych screenshotów z Dead Rising 3. Tym razem japońskie studio uderza z grubszego kalibru. Przed nami zwiastun z gameplayem - póki co to najlepszy taki materiał z nowej zombiakowej przygody.

Czego tu nie ma? Na trailerze możemy zobaczyć protagonistę taranującego zombiaków pojazdami - samochodem policyjnym, koparką, motocyklem. Capcom prezentuje też działanie nowego, szalonego oręża, który będziemy jak zwykle składać z różnych części składowych. Pojawi się tutaj nawet miecz świetlny, zdolny do krojenia nieumarłych na dwie połówki jednym sztychem. Jest młodzieżowo - to na pewno. Pytanie czy deweloperom starczy pomysłów na świeże rozwiązania gameplayowe, czy będą tylko odcinać kupony od sukcesu Dead Rising 2?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  4. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Co za rzeźnia ja chce w to zagrać na x360. Miecz świetlny najlepszy:D

5. Camilo

Camilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    .... O.O

Powiem że ja oglądałem pierwszy gameplay z tej gry to wydawało mi się takie stonowane, wszystko było takie realistycznie jak jakąś symulacja. Pomyślałem że twórcą znudził się stary typ i zrobili coś nowego i poważniejszego.... Nie. :D jest dziki rozp..ol :D

Motyw z matrixa był nice

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Świetna gierka :D
    Motyw z piłką plażową luks :)
    Ja dalej po cichu wierzę w to, że to jednak czasowy ex dla X1.

7. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na wszystkich materiałach video ta gra nie działa nawet w 30fps. Koleś przedziera się przez tłum to mamy pokaz slajdów, pewnie do premiery liczba zombie na mapie drastycznie się zmniejszy.
    A sama gra różni się do tego co pokazywali na E3.

8. Camilo

Camilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Racja klatkowalo nieźle, nie byłem do końca pewien czego to jest wynikiem. To początki więc silnik noże nie jest jeszcze zoptymalizowany i mają czas by nad tym popracować ale fakt - przestraszyłem się.

Lepiej to wypluj :p

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum