Gameplay z The Amazing Spider-Man

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
The Amazing Spider-Man to powrót do wycieczek po Nowym Jorku. Były już trailery, a teraz czas na trochę gameplayu.

The Amazing Spider-Man w końcu po dłuższej przerwie pozwoli nam na trochę wolności. Nowy Jork czeka na Was i ma do zaoferowania sporo pracy dla superbohatera. Szkoda tylko, że trochę mało w nim ludzi, ale pewnie siedzą w swoich domach i tyle…

Poniżej znajdziecie trochę gameplayu z nowej gry z Pajączkiem w roli głównej, która ma być kontynuacją fabuły ciągle czekającego na swoją premierą filmu.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
wszystko fajnie tylko jednyne do czego mam zastrzezenia to fizyka lotu a dokładnia swobodnego spadania powinno byc to bardziej dynamiczne a nnie leci ten pajączek jak pajac na gumce i nagle buch i jest na ziemi cały i zdrowy chociaz spadł z 50 m
troche to kiczowate:/
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nie wiem jak wy.. ale ja mam wrażenie że to wszystko już było i jakoś tak mało efektowne..

Być może to też zasługa cieniutkiego filmu.. Ale na dzień dzisiejszy jestem sceptycznie nastawiony do tej produkcji.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
słabe
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
TO co mnie zawsze denerwowało w grach o spider manie to to że pajęczyna nie łapię się budynków tylko nieba co dla mnie to wada straszna, albo z duzej wysokości spada na ziemie i nic mu nie jest. Zero klimatu, a te miasto takie sztuczne, szkoda bo gra o spider manie mogła by byc swietna, szkoda
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Szału nie ma jak, a jak demka nie dadzą to raczej nie maja co liczyć na wysoką sprzedaż.
PS Tę folię z ramki mogliby zdjąć :D
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
nie mogli bo później ten telewizor pójdzie na sprzedaż :D
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Pajęczyna łapie się nieba...


W Spider Manie 2 tak nie było :)
 

CiasteczkowyPotwor

Użytkownik
Użytkownik
Już bardzo długo czekam na naprawdę fajną grę tego bohatera. Mogliby zrobić porządną produkcję Spider-Man'a podobną do Batmana , a na pewno sprzedawała by się bardzo dobrze.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co wyłapałem po obejrzeniu tego gameplaya
Na plus na pewno grafika, uległa poprawie. Ale reszta - żywcem ściągnięta ze Spider-Man 3. Na początek - motyw z 'przypadkowymi misjami', tj. trzeba np. zatrzymać rabusiów co uciekają autem. To już było, skoro chcieli to dodać ponownie, to mogli to wzbogacić trochę, a w porównaniu do S-M3, wygląda to jeszcze gorzej. Ludzie z otoczenia nie interesują się tym że nad ich głowami lata Spider-Man, albo chodzi po ulicy. No i znów najbardziej wkurw*ający minus - latanie na pajęczynie. No do cholery, czy on w filmie zaczepia swoje 'nitki' o chmury?! W Spider-Man 3 wyglądało to o wiele lepiej, mimo że cały gameplay powinien być usprawniony. Faktem jest to, że Spider-Man to gra o wiele dynamiczniejsza od Batmana (obaj herosi różnią się ogromną przepaścią) i potrzeba dostosować rozgrywkę do postaci i uniwersum. Tutaj wszystko jest jakoś sztucznie, jak spada na ziemie to wszystko jakieś jest bezładne.. nie wiem jak to określić, ale to będzie kolejny średniak.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ten pajączek lata jak taka lalka, zero dynamiki, on chce się macać ze ścianą czy spada z budynku ?
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
kolejny crap pod nazwa Spedał-Man ....
0 dopracowania .. strzelać pajęczyną w niebo .:stupid: a po 2 animacja
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Do góry Bottom