Gameplay z WRC 3, nowej gry wyścigowej studia Milestone

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Black Bean Games opublikowało fragment wyścigu z gry rajdowej WRC 3, która powstaje we włoskim studiu Milestone. Czy prezentuje się ona lepiej od poprzedniczek?



WRC 3, jak wynika z obietnic jej twórców, będzie zawierać ulepszony wygląd z kokpitu samochodu, ale niestety, nie możemy jeszcze zobaczyć tych usprawnień, gdyż na nowym gameplayu zastosowano perspektywę zza pojazdu. Niemniej ten wygląda znacznie lepiej niż w WRC i WRC 2, co dobrze wróży na przyszłość.

Milestone zapowiedziało, że w WRC 3 pojawi się nowy, zmodyfikowany tryb kariery z licznymi nowościami. Gracz będzie mógł wziąć udział we wszystkich wyścigach WRC z 2012 roku, ścigając się na oblodzonej nawierzchni, na zaśnieżonych trasach czy też w słońcu, zarówno w dzień, jak i pod osłoną nocy. Do naszej dyspozycji zostanie oddanych 50 oficjalnych drużyn WRC oraz 35 unikatowych modeli samochodów.


WRC 3 wjedzie na konsole Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation Vita oraz PC już 12 października tego roku.



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

horacy4

Użytkownik
Użytkownik
Co to ma być hahahaha widać jak się prowadzi te auto...jak klocek / zero realizmu w prowadzeniu samochodu.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
hm akustycznie audio ladne ale te prowadzenie serio dziwne mam andzieje ze dopracuja to bo narazie jak pudelko po zapalkach na lodzie
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Graficznie mi się podoba, ale bardzo marna kamera, no i samo działanie gry do dużej poprawki.

Co to ma być hahahaha widać jak się prowadzi te auto...jak klocek / zero realizmu w prowadzeniu samochodu.
Powiedz jeszcze że w Dircie 3 się realistycznie prowadziło auto ;)
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Graficznie mi się podoba, ale bardzo marna kamera, no i samo działanie gry do dużej poprawki.



Powiedz jeszcze że w Dircie 3 się realistycznie prowadziło auto ;)
W Dircie chodzi o fun z jazdy samochodem, a on aż wylewa się z monitora/TV...
Z tego co widać tutaj to oni realizmu, ani fun'u :D
 

madluxx

Użytkownik
Użytkownik
Jednym słowem, LIPA.
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Pamiętacie tą misję z Vice City gdzie się odwoziło jednego gościa po pijaku, bo mu rękę urwało? To chyba standardowo zaimplementowali moda "drunk style" do tej gry.
Gra wygląda całkiem nieźle, ale jak już inni pisali - graficznie DiRT zjada WRC, i tak samo DiRT gniecie WRC pod względem przyjemności płynącej z gry / gameplayu.
 

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
Kamera zbyt chaotyczna, model jazdy pozostawia wiele do życzenia, a i jeszcze jakoś nieproporcjonalnie mi ta gra wygląda(widzowie jakby mieli po 2,5m i bramki czasowe jakieś takie za duże)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nowy silnik daje rade, grafika mi sie podoba o wiele lepsza niz w poprzednich czesciach, dzwiek tez ok ale model jazdy taki sam jak co roku czyli do bani
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Nie mogę patrzeć na ten filmik, wygląda jak pokaz slajdów ;/
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
Też miałem takie wrażenie.


Jak na razie zapowiada się na klapę..

Zgadzam się ze wszystkimi komentarzami niestety negatywnymi.

Chyba wszystko zostało już powiedziane na temat tego filmiku..
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
To przypadkiem nie jest nagrywane kamerą z ręki? Spójrzcie na logo w lewym dolnym rogu...
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Nie mogę patrzeć na ten filmik, wygląda jak pokaz slajdów ;/
Haha swietny tekst :D

Naprawde dizyka jazdy wyglada jakby byla w fazie pre-alpha :D Tragedia. Cos ala maluch racer :D
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
work in progress

ale w gruncie rzeczy nie wiem po co wydają takie gry
 

horacy4

Użytkownik
Użytkownik
Kiedyś była podobna gra wyścigowa na psx-a z podobną fizyka jazdy tylko nie mogę sobie przypomnieć tamtego tytułu gry :) / jakby była fizyka jazdy taka jak na ps2 w grach WRC to by była gra dobra a tak to kaplica.

 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Oceniasz fizykę po filmiku z youtube'a ? Brawo ;)

Model jazdy już w dwójce był bardzo przyjemny. Samochód dużo trudniej opanować niż w Dircie ale to jest akurat plus. Trasy są wąskie i techniczne, czyli takie jakie powinny być w grze rajdowej.

Największą bolączką poprzednich części była nudna kariera i słaba grafika. Grafika jak widać jest lepsza, kariera tez ma być bardziej urozmaicona.

To jest gra dla prawdziwych fanów rajdów WRC a nie dla chłopaczków którym się Dirt Showdown podoba.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
hahaha kolego zabawny jestes, to jest gra dla fanow WRC?? nie rozsmieszaj mnie, ogladam WRC od jakis 10 lat i nie mow mi ze to jest gra dla fanow bo oprocz tego ze jest licencja ta gra to klapa jak nie wiem co, wylacz asysty w Dircie i sprobuj jechac szybko bo jakos w WRC 2 nie trzeba miec duzych umiejetnosci, modej jazdy jest tak skopany ze masakra, prawdziwa gra WRC to jest RBR i to jest gra dla fanow, bardzo dobre tez byly WRC na ps2, gralem w te gry bardzo dlugo i mi sie nie nudzily a na te to nawet szkoda marnowac plyty, a po drugie nie trzeba byc jakims wielkim znawca aby zobaczyc juz nawet po filmiku ze ta fizyka jazdy jest DO BANI
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Następny co wyjeżdża z RBR.

Jedno pytanie. Grałeś w któreś WRC?
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Dodałem lepsze wideo...
 

Do góry Bottom