1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gameplaye xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez push, Czerwiec 10, 2011.

1. push

push Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,chciał bym się was spytać czym najlepiej nagrywać gameplaya z xboxa 360,nie wydając przy tym dużej kwoty.Słyszałem coś o graberach Video Graber USB EasyCap Video DVR A/V PVR (1648651177) - Aukcje internetowe Allegro czy warto kupować? Mógłby mi ktoś podać film na youtube jakościowo podobny do nagrywanego obrazu przez to urządzenie? Mówiono też coś o kartach z VIVO(chyba to :p ) do PC i tunerach TV jakie byście mi polecili,komputer mam dość słaby 1,2GHz około 700mb ram i karta grafiki 128mb.Z góry dzięki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. noner

noner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    EasyCap nie kupuj to najgorsze co może być, nie dość ze nagrywa słabą jakość to i nagrywa tylko w PAL50 a większość gier odpala sięw PAL60.
    Gdzieś na forum był link z filmikiem ja nagrywane było menu preze EasyCap.

Ps.Dodam że jakość dzwieku też jest słaba.

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  5. push

push Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy mógł by mi ktoś podać konkretne modele karty graficznej żebym mógł nagrywać w dobrej jakości ale jak wspominałem żeby nie było drogo,lub tuner tv.

6. kajoj53

kajoj53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. wojtuśface

wojtuśface Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    kajoj53 nie sądzę żeby karta do nagrywania "amatorskich" gameplayów za 600zł była tania,i to na takim sprzęcie.

Wczytywanie...

Poleć forum