1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gameplaye

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nex45, Sierpień 26, 2012.

1. nex45

nex45 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Siemano, mam pytanie jak nagrywać gameplaye na XBOX nie używając kamerki? I jeszcze jedno pytanie czy na XBOX są jakieś gry w języku polskim lub z napisami tak jak na PC? Bo widzę na allegro jak ludzie sprzedają to wszędzie pisze "Wersja językowa: angielska", a wolał bym jednak po Polsku przynajmniej wiem że wszystko zrozumiałem dobrze ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    1. Trzeba kupic coś takiego jak HD PVR Hauppauge . Nie znam się na tym.
    2. Tak dużo gier ma polskie napisy niektóre nawet są z polskim dubingiem :)

4. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Mozesz tez pod karte telewizyjna podlaczyc konsole. Pare dni temu byl identyczny temat.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum