1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gameplayowe fragmenty Fify 11, informacje o demie poznamy jutro

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garnek, Sierpień 16, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Fifa 11 dostała kolejny, najwyraźniej niekontrolowany przeciek w internecie – filmik, na którym grę widać w akcji. Oprócz tego, dobra wiadomość dla wszystkich czekających na demo gry.

Na filmiku niejaki Santiago Jaramillo tłumaczy tajniki nowej Fify. Niestety, po hiszpańsku bądź portugalsku, a te języki to nie moja domena. Znacznie bardziej istotne dla nas, graczy jest to, co pojawia się na ekranie telewizora na filmie – kilka gameplayowych fragmentów z gry w wersji na PS3 oraz Xboksa 360. W oczy rzuca się świetna animacja podczas prowadzenia piłki, naturalne zachowanie piłkarzy sterowanych przez konsolę i nieźle wyglądający kibice.

YouTube - FIFA 11 - Real Madrid vs Barcelona Gameplay (CAM)!

Oprócz tego wspomnieć musimy, że David Rutter na swym twitterze wspomniał, że już jutro (zapewne podczas konferencji EA na Gamescom) poznamy datę pojawienia się dema Fify 11.

źródło: gamezilla.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xbox360.

Xbox360. Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    ,,W oczy rzuca się świetna animacja podczas prowadzenia piłki,, no bez kitu ja tam nic innego nie zauważyłem, no chyba że kibice, coś się tam ruszają więc może graficznie też będą lepiej wyglądać. Ale reszta to to samo co fifa 10 plus nowe składy.

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Fifa 10 mi się podobała, demo chętnie sprawdzę.

BTW. Powiedzcie mi jak jest z osiągnięciami, bo mam kilka z Fify 10 odblokowanych, one się w jakiś sposób importują do kolejnej Fify?

5. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    To już fifa 10 była znakomita. No może oprócz powtarzających się komentarzy . A teraz zobaczymy jak będzie mam nadzieje że będzie jeszcze lepsza od dziesiątki

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Widać parę poprawek, graficznie wygląda bardzo dobrze, animacje chyba też nowe. Nie moge się już doczekać ;)

7. gozdzikowa

gozdzikowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Dzisiaj o 14-16.00 CET bedzie oficjalny gameplay i informacja o demie :] od EA na ich facebooku

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nieźle - przynajmniej jakieś zmiany w stosunku do poprzedniczki, nie to co w Pro Evo...

9. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Już nie mogę doczekać się tej gry i kolejnych wielu chwil spędzonych przed konsolą grając Barcą.

10. kenczi

kenczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Grałeś w bete ? Nie ! To się nie wypowiadaj.

11. gozdzikowa

gozdzikowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    ja gralem u kumpla na ps3 i jest to sama gra co 2010 . PES to dno i tyle ;x Fanboye pesa nie moga sie z tym pogodzic , ze stracili korone PC , bo konsole juz w roku 2007 stracil :] Jesli ktos sledzi Fife zapraszam na oficjalnego facebooka ea sports , gdzie bedzie ogloszona data dema , nowe trailery i OFICJALNY GAMEPLAY !!

EA SPORTS FIFA | Facebook

A tutaj LIVE z Konfy EA , bedzie zaprezentowana Fifa
    http://live-event.ea.com/gamescom/live/

12. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    jeżeli pes nie wprowadzi czegoś na prawdę dobrego to straci koronę również na PC

13. JaCyNa

JaCyNa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    Każdy ma swój gust i każdemu podchodzą inne gry! Wielu graczy lubi PES'a , ale wydaje mi sie że FIFA ma dużo więcej, do zaoferowania niż PES. Dużo więcej osób wybierze FIFE.

14. kenczi

kenczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Moim zdaniem PES skończył się na 6, ale 2011 jest całkiem inna 2010. Te ruchy już nie są takie nierealne. Zdaje mi się, ze w tym roku w końcu nawiażę walkę z Fifa.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum