1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gamercards - czyli co i jak z "kartami graczy"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez quadriz, Kwiecień 6, 2012.

1. quadriz

quadriz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śląsk
    Cześć.
    W tym artykule chciałbym przedstawić Wam kilka serwisów oferujących bardzo ładne, niektóre mniej, karty graczy, czyli takie coś:

1. Jak tworzymy?
    a) wejdź tutaj: http://card.xbl.luvisoft.com/
    b) wybierz twój styl, następnie kliknij na niego prawym i wybierz "Kopiuj link obrazka"
    c) wklej go do swojej przeglądarki i z np. http://card.xbl.luvisoft.com/bigsigred/zaam it.png zmień na http://card.xbl.luvisoft.com/bigsigred/QuAdrizPL.png (tam gdzie QuAdrizPL wpisz swój nick)
    d) jeśli twój gamertag zawiera spację, np. "Qu Adriz" zmień na "Qu%20Adriz", znaki %20 oznaczają spację.

2. Przykład:

Uwaga! Serwis nie aktualizuje na bieżąco (np. co 2 min) obrazków, co oznacza, że jak zdobędziesz osiągnięcie to zobaczysz je na swojej karcie ok. następnego dnia!

1. Jak tworzymy?
    a) wejdź na YourGamerCard.Net i kliknij na Generate
    b) w białym polu wpisz swój gamertag, np. QuAdrizPL
    c) wybierz styl karty klikając na strzałki obok przykładowej karty
    d) kliknij Generate Card

2. Przykład:

Uwaga! Serwis nie aktualizuje na bieżąco (np. co 2 min) wszystkich obrazków, co oznacza, że jak zdobędziesz osiągnięcie to zobaczysz je na swojej karcie ok. następnego dnia! Karta wyżej jest "zacofana", a ta na samej górze pochodzi z tego samego serwisu i jest aktualna. Serwis również nie załapie zmiany awatara (postać wyżej jest moją z przed miesiąca)

1. Jak robimy?
    a) wejdź pod adres Xbox Live Gamercards // Create yours now! /// LusoGamer.com
    b) wpisz swój gamertag
    c) wybierz styl/skórkę
    d) wygeneruj

2. Przykład:

1. Jak robimy?
    a) wejdź pod adres Xbox Gamercard Generator - Create Gamercards for Xbox Live using your Xbox Gamertag
    b) wpisz swój gamertag
    c) wybierz skórkę
    d) wygeneruj

2. Przykład:

1. Jak robimy?
    a) wejdź tutaj: Register at Gamer Handles Forums
    b) zarejestruj się
    c) potwierdź e-mail
    d) wejdź tutaj, jeśli jesteś zarejestrowany i zalogowany Gamer Handles Forums
    e) znajdź pole do wpisania Xbox Live Gamertag i wpisz tam swój gamertag, zapisz
    f) wejdź tutaj Gamercard Generator: Create your own gamercard signature that showcases your gaming statistics and habits, for use on forums, myspace, and more! - Gamer Handles
    g) wybierz styl i kolor czcionki. Kliknij Submit

2. Przykład:

Uwaga! Serwis także nie jest na bieżąco, ma opóźnienia!

To tyle co chciałem Wam przekazać.
    Jeśli macie jakieś fajne strony z gamercardami to piszcie niżej.
    Ocieńcie mój artykuł, kliknijcie "PRZYDATNE"

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Warto byłoby dodać że lusogamer ma ostatnio sporo problemów technicznych i np mój gamercard od nich nie jest już wyświetlany od kilku ładnych tygodni...
    Natomiast gamercardy można jeszcze tworzyć na trueachievements :)

4. quadriz

quadriz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śląsk
    Dzięki za odpowiedź :)
    Dodam w najbliższym czasie tą stronę, o ile mi się spodoba oraz się nią pobawię ;)

5. BabyArdvark

BabyArdvark Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
  6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja korzystam z xboxgamertag.com bo lusogamer.com ma od jakiegoś czasu problemy i mi też nie wyświetlało gamertaga :)

Wczytywanie...

Poleć forum