1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GAMERTAG a BAN?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez fatumzoR, Marzec 17, 2009.

1. fatumzoR

fatumzoR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Hey, mam dość głupie i mało potrzebne ale jakże mnie nurtujące pytanie. Nie znalazłem odpowiedzi w google i na forum więc zakładam nowy temat. Jak to jest z tym banem, jeśli mam bana to mogę mieć gamertag? W formie takiej że np. wklejam w sygnie itd... .?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wicher

Wicher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    jak masz bana to sie nie mozesz dołączyć do xbl wiec nie;P

4. fatumzoR

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Sącz
    A jeżeli będę grał na legalach w sieci, a na nielegalach offline. To wtedy mogę bez problemu mieć gamertag?

5. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    gamertag raczej zostanie ale jesli zlapiesz banana to nie bedzie sie on aktualizowal (tak jak bys byl offline) czyli w konsoli beda dochodzic punkty a w sieci juz nie.
    banana sie nie boj bo malo kto teraz lapie.

6. djgornik

djgornik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    jak dostaniesz bana na live'a to sila rzeczy nie bedziesz mogl pograc na "legalach w sieci" proste :)

7. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    bana dostaje się na płyte główną konsoli!! Gt działa nadal, kupisz sobie nową konsole i odzykasz Gt ze zbanowanej konsoli to będzie działał.

8. caligator

caligator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    gamertag działa normalnie po banie tylko sie nie aktualizuje już w internecie - w konsoli jak najbardziej.... wiem sam bo bana doświadczyłem i teraz odzyskałem gamertag na nowej konsoli z tym że achivementy które uzyskałem po banie przepadły...

ppozdrawiam

9. fatumzoR

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Sącz
    aha, już wszystko wiem :D a teraz mi powiedzcie jeszcze jedno, jeśli będę grał na ORYGINALNYCH w sieci, a na NIEORGINALNYCH (offline) to dostane bana?

10. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Zależy od daty wydania gry. Jeżeli będziesz grał w nie oryginał przed oficjalną premierą a potem podłączysz się do xbl to możesz dostać bana. Ale jeżeli np. nie będziesz się podłączał do internetu zanim nastąpi premiera tytułu to nic się nie stanie. A jeżeli chodzi o twoją opcję to tak nie dostaniesz bana :D

11. Sewi PL

Sewi PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno
    Ehhh te mity... fatumzoR jeśli będziesz robił tak jak mówisz (ze na online na org. jedziesz a off... no wiadomo .) to niestety przy najbliższej "fali banów" jest możliwość ze dostaniesz banan. Jeśli chodzi o te daty premier itp. to działa trochę inaczej, jeśli uruchomisz jakąś gierkę przed premierą na region w którym jesteś zarejestrowany to na 80% banana złapiesz i nie ma tu różnicy czy byłeś w tym czasie podłączony do neta czy nie, Xbox zapisuje datę pierwszego włączenia gry na konsoli... Więc lepiej się zastanowić czy zależy Ci bardzo na przeróbce, jeśli chcesz pograć w zaciszu domowym od czasu do czasu bez marnowania zbytnio pieniędzy na gry to można sie po kusić o przeróbkę (od czasu do czasu na necie pograsz, może unikniesz bana może nie, jeśli nie to i tak pograsz offline i z kumplami w lanie), czy może wolisz pograć po necie ;) większy wydatek (gry i live gold) no ale całkiem inny wymiar rozrywki ;)
    Pozdrawiam ;)

12. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Po pierwsze jak już ktoś wcześniej powiedział granie na kopiach zapasowych dobrze przerobionych, bez żadnych błędów, nie grane przed premierą itd. na 99% nie dostaniesz bana, tak samo jeżeli będziesz grał w oryginały to także na 99% nie dostaniesz, bo nie wiadomo co im do głowy strzeli. Po prostu nie masz się czego bać jeżeli robisz wszystko tak jak powinieneś ;) Pozdrawiam

13. Dev0lution

Dev0lution Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kędzierzyn
    Tak mówią ludzie, którzy chcą umocnić się w przekonaniu, że piractwo jest dobre, i mogą bezkarnie kraść.

14. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Skąd wy to możecie wiedzieć? Na pewno wystarczy mieć przeróbkę żeby dostać bana ale skąd wy to wiecie ze jak kopie będą "bezpieczne" to mniejsza szansa na bana. Nikt nie wie w 100% za co są dawane bany gdy nadejdzie fala banów to się przekonamy czy te granie w gry dopiero po premierze i sprawdzanie wszystkich abgx-em 360 coś da.

15. Dev0lution

Dev0lution Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kędzierzyn
    Swoją drogą, jestem ciekaw,jak sprzedawałyby się konsole gdyby PS3 było "przerabialne" a x360 nie?

16. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli w środku byłby BR? Tak samo słabo ;) Bo jednak nagrywarka BR + czysta płyta BR to nie jest taki mały koszt...

17. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    brawo dla odswieaczy tematu z marca...

Wczytywanie...

Poleć forum