1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gamertag, profil Xbox Live

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez andijaw, Październik 4, 2014.

1. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    Witam.

Mam pytanie odnośnie profilu Xbox Live. Mam konto odkąd miałem X360. Teraz używam X1 i gdy oglądam mój gamertag wyświetla mi ostatnie aktywności jeszcze z X360. Gram od jakiegoś czasu na X1, w osiągnięciach widzę te z X1, ale w aktywnościach nie. To samo jeśli chodzi o inne opcje. Jak w profilu klikam zarządzaj sprzętem to wywala tematy związane z X360 a nie X1. Niby konto miało samo migrować na nową konsolę, ale coś chyba jest nie tak. Jak ktoś zajrzy teraz na mój gamertag to zobaczy gry tylko z X360. O co cho?

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sprawdź ustawienia prywatności profilu na XO. ( tylko się domyślam bo nie posiadam XO )

4. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    Nic to nie dało. Wszystko mam odblokowane w prywatności a nie pokazuje ostatnich gier z X1 tylko z X360 w aktywnościach (nie mylić z osiągnięciami tam jest OK). Również avatar jest na jakimś dziwnym tle, w profilu mam ustawione inne.

EDIT: To chyba zależy od algorytmu na danej stronie. Jak na tej stronie oglądam swój profil to mam dane z konsoli X360, ale jak wszedłem na https://www.mygamerprofile.net i wybrałem by pokazywało dane dla konsoli Xbox One to widzę moje ostatnie gry z X1 i obrazek też z X1. Tylko nie wiem czemu na stronie https://live.xbox.com/pl-PL/Home?xr=socialtwistnav pokazuje tylko gry z X360. Może to strona przeznaczona dla tej konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum