1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gamertag

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez maciek1422, Listopad 6, 2009.

1. maciek1422

maciek1422 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdynia
    Witam mam pytanie ;) A mianowicie, gdy nie miałem jeszcze xboxa założyłem sobie na xboxlive.com konto no i miałem swój gamertag. A jak miałem już xbox'a to zarejestrowałem się w xboxie na ten sam mail ale inny gamertag i wogóle no i chciałem sobie wejść na stronie w mój gamertag no i zalogowałem się ale jest ten stary co zrobiłem jak nie miałem xbox'a. A takiego konta wogóle nie mam. No i dzisiaj sobie wpisałem na naszym forum w ustawieniach profilu swój login xboxlive czyli witek22, no i się pokazuje to konto na którym gram. Tylko nie wiem jak się do niego dostać żeby zmienić żeby pokazywały się gry w które grałem i żeby go sobie wkleić w sygnaturce. I co ja mam zrobić?

PS.Dobra już wiem o co chodzi,temat do zamknięcia ;)

Wczytywanie...

Poleć forum