1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Games on Demand będą działać z wcześniejszymi save`ami

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Lipiec 22, 2009.

1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Jak już wiecie, 11 sierpnia będzie miała miejsce aktualizacja interfejsu głównego konsoli Xbox 360, która udostępni nam takie rzeczy, jak chociażby Games on Demand - czyli pełne, duże gry dostępne w cyfrowej dystrybucji. Kotaku donosi, iż zgodnie z tym, co przekazał im Microsoft, wcześniejsze save'y będą działać z zakupionymi w tej usłudze tytułami. W zasadzie można by się zapytać, czy nie jest to rzecz oczywista i po co o tym mówić, patrząc jednak na to, co dzieje się u konkurencji, okazuje się, że to dość ważna cecha.

Zarówno bowiem w Burnoucie Paradise, który Sony jakiś czas temu udostępniło na PSN, czy nadchodzącym Metroid Prime Trilogy, które zawierać będzie wydane już na Wii Metroid Prime: Corruption taka rzecz nie ma miejsca i niestety, nasze wcześniejsze zapisane stany gry możemy sobie wsadzić. Jest to dziwne, ale niestety prawdziwe.

W sumie mam nadzieję, że takie "normalne" rzeczy będą niedługo na tyle normalne, że nie będziemy musieli o nich trąbić. A tak w ogóle to liczę na to, że niedługo albo Sony, albo MS zaoferują nam trzymanie swoich save'ów na ich serwerach, tak by w końcu raz na zawsze przestać się obawiać padnięcia dysku/karty pamięci, nie musieć nosić ze sobą dodatkowych urządzeń z zapisanymi stanami gier itd. Loguję się na dowolnej konsoli swoim profilem i mogę kontynuować rozgrywkę tam, gdzie ją ostatnio skończyłem. To chyba nie jest aż tak trudna do zaimplementowania, prawda?

Games on Demand będą działać z wcześniejszymi save`ami

2. Lotnik421 Xbox One

3. arturwiecki

arturwiecki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    kosmos
    no może masz racje czekamy na nowego dasha i tyle ja też mam wiele pomysłów jak każdy tutaj ale co

4. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Myślę, że gdybyś zgłosił się na wolontariusza, że opłacisz im serwery do przechowywania save-ów, to sądzę, że zaimplementowali by taką funkcję :)

A tak - niestety muszą się dorobić na dyskach twardych...

Ogólnie z games on demand nie ma co się cieszyć, i tak w Polsce nie będzie działać.

5. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co za bzdura, save na ich serwerach... A co z tymi co mają Bany w konsolach albo z tymi co się wogóle nie podłączają pod Live bo się boją Bana? Głupota jakich mało...

6. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    to by nawet było dobre ale według mnie już powinni zrobić przejściówke dysk twardy ew. karta pamięci pod USB i do kompa i save żeby na kompa zrzucać wtedy tylko podłączasz i masz save ;p no a co do softu to może i jakiś fajny dodatek dadza ;p

Wczytywanie...

Poleć forum