1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Games on Demand bez przenoszenia licencji?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez cru5h, Styczeń 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam

Natknąłem się na Allegro na coś takiego:

BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 PL + VIETNAM PL+ GRATISY (1392037181) - Aukcje internetowe Allegro

Dokładniej chodzi mi o:
    Czy to jest możliwe żeby dało się te gry instalować na kilku konsolach bez przenoszenia licencji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaverickPL

MaverickPL Guest

Tak. Koles sprzedaje gry z profilem przypisanym do danej gry.
    Dokladnie to samo mozesz sciagnac za darmo z sieci jesli chcesz oszukiwac producentow.
    Cwaniaczek po prostu postanowil ze bedzie zerowal na czyjejs - jak kolwiek to nie zabrzmi - "pracy" i bedzie sprzedawal cos co jest - znow idiotyczne okreslenie - "za darmo" w sieci.

To dokladnie tak samo jak bys kupil sobie gre za posrednictwem XBL i skopiowal ja koledze razem ze swoim profilem. Bedzie ja mogl na tym twoim profilu odpalic na swojej konsoli, a potem przelogowac sie na swoj i grac.

4. cru5h

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Ale na aukcji chyba jest samo konto, które odzyskujemy... I z tego co się orientuję trzeba ściągać na nowo grę z XBL, a jeśli nie ma licencji przeniesionej to nie da się ściągnąć / grać ?

5. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Nie, licencje będzie przypisana do konsoli i koledzy będą musieć albo przenosić licencje albo grać na "dwóch" profilach

6. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cóż....kolejny temat o punktach z Allegro...

7. NuMeR

NuMeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Sprawa wygląda tak ze kupujesz to konto odzyskujesz przez stronę która jest podana ściągasz gry kasuje tamto konto a na swoim grasz legalnie !

Hmm Chyba ze gosc sprzedaje juz konto na ktorym nie da sie juz przeniesc licencji jak tak to 69 zl to lekka przesada ja mam w dziale sprzedazy konto z którego mozna przeniesc licencje i grac na swoim koncie za 35 zł

8. cru5h

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Licencje można zmienić raz na 12 miesięcy :) wygląda na to żeby grać w tą gre bez przeniesienia licencji trzeba mieć 2 pada :(

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Lepiej kup sobie konto z msp i sam wybierz co chcesz kupić i przenieś licencje.
    Temat zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum